Зустріч представників ННІ ветеринарної медицини ЛНАУ та ВСП ЛНАУ

Луганський національний аграрний університет прагне, щоб його випускники мали весь необхідний арсенал знань, вмінь та навичок, щоб успішно реалізуватися та бути конкурентоспроможним у будь-якому куточку України та світу. Тобто наші випускники мають бути професіоналами широкого профілю, яких можуть обмежувати лише власні зацікавлення-незацікавлення!

Зокрема, саме задля цього 17 червня відбулася зустріч представників ННІ ветеринарної медицини ЛНАУ (Родіонової К.О., канд. вет. наук, доц., в.о. директора; Пархоменко Л.І., канд. вет. наук, доц., завідувач кафедри) та представників ВСП ЛНАУ (Жмуренко Н.В., Рогозян О.В., Шпота Н.О., Гонтар Г.А., Леонова О.О., Рибак Т.П.) Зустріч була присвячена узгодженню освітніх програм із ветеринарної медицини коледжів та університету.

Наразі було проаналізовано, які дисципліни викладаються у коледжах, а які в університеті, кількість годин, вимоги до практичної підготовки тощо, а також обговоренні можливості для внесення змін задля кращої інтеграції цих програм. Це, у свою чергу, сприятиме легшій адаптації молодших лікарів ветеринарної медицини, випускників коледжів, до університетських освітніх дисциплін, у разі їхнього рішення здобувати вищу освіту. А головне, такий підхід забезпечить вивчення усього курсу ветеринарних дисциплін без втрати часу, з урахуванням зацікавлень студентів та потреб ринку праці. Як бачимо, викладачі та адміністрація ЛНАУ постійно шукає нові освітні методики, форми та підходи, об’єднуючи різні освітні рівні, щоб забезпечити комплексну підготовку майбутніх кадрів АПК.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори