Тренінг з управління проєктом REDU

17-21 серпня 2020 року в Києві на базі Інституту вищої освіти НАПН України відбувся тренінг з управління Проєктом REDU (Reinventing displaced universities: enhancing competitiveness, serving communities), одним з бенефіціарів якого є Луганський національний аграрний університет. Тож на тренінгу були присутні представники університету: Кирпичова Ірина Валентинівна, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, Любімов Іван Миколайович, проректор з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи, Хорова Олена Олександрівна, головний бухгалтер, Марків Ганна Олександрівна, заступник головного бухгалтера, Цвяткова Світлана Володимирівна, головний спеціаліст Центру проєктної діяльності та стратегічного розвитку.

Захід відбувся з метою розробки концепції інституційного розвитку Проєкту та дав можливість усім бенефіціарам обговорити та вирішити питання, що виникають під час його реалізації. Крім того участь у подібних воркшопах – це здобуття необхідних знань та навичок з управління проєктами та забезпечення їхньої якості, з фінансового аудиту, успішної комунікації тощо. Тренінг був дуже насиченим.

Тож висловлюємо вдячність Інституту вищої освіти НАПН за гостинність та мегакорисний тренінг, а також іншим учасникам за плідну й активну взаємодію.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори