Луганський національний аграрний університет підписав меморандум про співпрацю з Каунаським університетом ім. Вітовта Великого (Литва)❗

🇺🇦 🇱🇹 Фонд «Відкрита політика» за підтримки Lietuvos ambasada Ukrainoje / Посольство Литви в Українi провів прес-конференцію на тему “Дистанційна освіта: проблема в техніці чи в людях?”

🗓Захід відбувся 10 листопада в Міжнародний день науки во ім'я миру і розвитку у інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна».

Учасниками заходу були освітяни з України та Литви.

➡️Учасники обговорили основні питання та виклики дистанційної освіти в Україні:
– який найбільший виклик для дистанційної освіти в Україні – хаос, техніка чи люди?
– чи може бути дистанційна освіта супер якісною і чи знають про інноваційні успішні історії в дистанційній освіті батьки?
– які проблеми, потреби і рішення для територій, які постраждали від війни?
-успішні історії діджітал мобільності українських та литовських освітян.

📌Особливістю заходу стало підписання меморандумів про співпрацю між університетом Литви та переміщеними університетами України. В режимі онлайн меморандуми про співпрацю підписали ректори Каунаського університету ім. Вітовта Великого (Литва), Луганського національного університету ім. Т. Шевченка, Приазовським державним технічним університетом та Луганським національним аграрним університетом.

🎥Переглянути запис прес-ланчу можна на YouTube – каналі “Інтерфакс-Україна”.

Дякуємо всім за співпрацю та активну участь.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори