Тімбілдинг по-університетськи

Знаєте, що найважливіше в роботі кожного колективу? Вчасно та якісно виконані задання?! Це так, проте що ж сприяє цьому? Комфортна атмосфера в колективі, позитивні взаємини між колегами, злагоджена командна робота, сталий корпоративний дух.

Розуміючи важливість згуртованості та формування ефективної корпоративної культури, 7 липня працівники структурних підрозділів, зокрема новоствореного Центру якості, професійної адаптації та консалтингу ЛугНАУ, Центру патріотичного та культурно-естетичного розвитку студентів та аспірантури, зустрілися в неформальний обстановці, щоб ближче познайомитися та повчитися принципів ефективної взаємодії. Під час заходу ментори та фасилітатори (перший проректор Лілія Мартинець, директор Центру патріотичного та культурно-естетичного розвитку студентів Світлана Цвяткова, психолог Анна Мазур) розповіли присутнім – «співавторам робочих буднів» – про методи створення та підвищення ефективності роботи в команді в різних, навіть надзвичайних, ситуаціях, про командні ролі (як конструктивні, так і деструктивні) та як не стати антигероєм, про етапи формування команди та як пройти цей шлях гідно і з легкістю. Захід був насичений різними цікавинками тімбілдингу: іграми, танцями, інтерактивними творчими завданнями, а панівна атмосфера була сповнена позитивними емоціями, виправданими очікуваннями та щирими посмішками.

Захід за всіма критеріями був оцінений присутніми на високому рівні. Ще декілька днів потому в кабінетах ЛугНАУ йшов обмін враженнями та лунали жарти, що з’явилися на цьому заході. Це ствердження того, що мети досягнуто. Сподіваємося, що це матиме довготривалий ефект і позначиться позитивно на результатах роботи співробітників в індивідуальному та колективному планах.

Хочеться висловити подяку безпосередньому керівнику цих структурних підрозділів Лілії Мартинець як ініціатору, фасилітатору заходу. Лише там, де керівник турбується про створення позитивного мікроклімату в колективі, можна досягти найвищих щаблів професійного розвитку, бо твоя команда – це твоя сила.

 

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори