35-і роковини Чорнобильської катастрофи

26 квітня 2021 року на виконання Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення екологічної безпеки та підготовку заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи» кафедрою екології Луганського національного аграрному університету проведено круглий стіл для здобувачів освіти та співробітників Університету.

Під час цього історично-просвітницького заходу здобувачі-екологи й не тільки, а саме: Дар’я Делль, Вітольд Крівошлик, Катерина Мальцева, Георгій Чайкін, Жанна Пугач,  нагадали учасникам перебіг подій, що передував аварії, згадали імена героїв-ліквідаторів аварії, які врятували життя мільйонам людей та зберегли планету від тотального радіаційного забруднення. Також у ході круглого столу було окреслено низку екологічних, політичних, соціальних, психологічних проблем, які пов’язані з Чорнобильською катастрофою та й сьогодні є актуальними.

Урок, який завдала людству аварія на атомній електростанції 26 квітня 1986 року, буде триватиме вічно. Найголовніше, щоб нащадки пам’ятали його та мали бажання вберегти планету від подібних катастроф.

Усі, хто не змогли бути присутніми на цьому заході, мають можливість переглянути його за посиланням:

P.S.: Радимо переглянути разючу 5 серію “Книги-мадрівки. Україна” Чорнобиль: https://www.youtube.com/watch?v=NScp7nwB0eQ

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори