Шановні друзі!

Представники Університету взяли участь у заключній сесії щодо «Впровадження у господарську діяльність моделей невиснажливого господарювання та екологічно дружніх технологій», який проводився у межах реалізації міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки» на замовлення департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації Державною освітньою установою «Інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів». Такі семінари проводились для представників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, профільних організацій, фермерських та агрогосподарств, експертного та громадського середовища.

Нагадуємо, що цього року перша сесія семінару відбулась на базі Луганського національного аграрного університету (м. Слов’янськ, вул. Свободи, 23) з дотриманням усіх карантинних норм та вимог, що регламентовані для виконання на території Донецької області, а також у форматі online. Друга сесія пройшла у м. Дружківка у ресторанно-готельному комплексі МАН, а також у форматі online.

Дякуємо, Департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації за те, що обрали саме нас для обговорення таких важливих питань розвитку регіону.

Студенти та учасники Школи лідерства Луганського НАУ на цьому тижні взяли участь у UGEN Challenge Agro

Програма була доволі цікавою, мега корисною та насиченою. Лекторами виступили провідні фахівці аграрної сфери. Здобувачів освіти ознайомили з усіма must have навичками (hard skills та soft skills) успішних аграріїв сьогодення. Це наочно підтверджують і теми вебінарів: «Виробництво, що відповідає вимогам часу – нові технології та можливості», «Розвиток soft skills студентів агросфери», «Особливості ІТ в агросфері».
Усі учасники отримали сертифікати, а головне корисні знання та знайомства з представниками провідних компаній агробізнесу України🇺🇦, а значить наблизилися до професії своєї мрії, що приносить задоволення та фінансовий добробут. Усі контактні данні є в Студентській раді ЛНАУ. Звертайтеся!

До того ж студентські лідери, скориставшись цією можливістю, розпочали плідну співпрацю з організаторами UGEN Challange Agro, що відкриває нові можливості для кожного з вас. Не залишайтесь байдужими до власного майбутнього! Будьте активними! Не втрачайте жодної можливості!

Молодіжна наука.

 

Звіт – планування роботи студентського наукового гуртка « Екліпс» факультету ветеринарної медицини, біологічних і харчових технологій відбувся 13 жовтня у форматі круглого столу. Інформацію щодо роботи наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Луганського національного аграрного університету представив Голова ради молодих вчених, в.о. завідувача кафедри загальноосвітніх дисциплін Рудник Денис Геннадійович. У доповіді були визначені пріоритетні напрямки роботи наукового товариства університету.

Присутні студенти отримали вичерпну інформацію з питань участі у роботі наукового товариства університету. Запланована участь студентів та аспірантів у щорічній науковій конференції « Актуальні проблеми та наукові звершення молоді на початку третього тисячоліття», яка відбудеться у листопаді 2020 року.

Про організацію та здобутки наукового гуртка «Екліпс » розповіла керівник гуртка, кандидат ветеринарних наук, доцент Пархоменко Людмила Іванівна. Науковий напрямок роботи гуртка полягає у вивченні інфекційної патології сільськогосподарської і декоративної птиці та методів профілактики захворювань. Члени гуртка за останні роки прийняли участь у багатьох конференціях та конкурсах наукових робіт у 2017-2019рр.. На базі проведених досліджень підготовлені і захищені випускні кваліфікаційні роботи гуртківців у 2019-2020 навчальному році. У 2020 році члени гуртка « Екліс » братимуть участь у студентській науково- практичній конференції в університеті Мута, Йорданія. Студенти університету Мута братимуть участь у щорічній науковій конференції « Актуальні проблеми та наукові звершення молоді на початку третього тисячоліття». Так формується зв’язок з науковою студентською спільнотою різних держав світу та підтримуються традиції Луганського національного аграрного університету щодо міжнародних зв’язків.

Студенти і викладачі факультету ветеринарної медицини, біологічних і харчових технологій започаткували створення наукового майданчика «Скринька ідей».

No Images found.

Шановні друзі!

Запрошуємо вас узяти участь у серії семінарів «Впровадження у господарську діяльність моделей невиснажливого господарювання та екологічно дружніх технологій», якиі проводиться у межах реалізації міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки» на замовлення департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації Державною освітньою установою «Інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів» будуть проведені семінари щодо впровадження у господарську діяльність моделей невиснажливого господарювання та екологічно дружніх технологій для представників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, профільних організацій, фермерських та агрогосподарств, експертного та громадського середовища

 

Серед спікерів семінарів – провідні фахівці
Луганського національного аграрного університету.

 

Семінар відбудеться 22 жовтня з 10:00 до 16:00 (м. Дружковка) з дотриманням усіх карантинних норм та вимог, що регламентовані для виконання на території Донецької області, а також у форматі online. Приєднатись до трансляції можна з посиланням:

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_NjcwMDU0OGYtNmM4MC00NzBhLWEzYTQtNDg5NzRlZDgxMWM3%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%220d18dd83-02f1-492e-923a-d2fa5c7cfaa4%22%2c%22Oid%22%3a%224186529c-63fd-4008-8f10-ddc1ae28799b%22%7d

 

Зареєструватися для участі можна за електронною адресою: ekoprosvitadn@gmail.com 

 

З організаційних питань звертатися за тел.: +30952059439 (Дмитро Горбачук).

Шановні друзі

Пройшла перша сесія з циклу семінарів щодо «Впровадження у господарську діяльність моделей невиснажливого господарювання та екологічно дружніх технологій», який проводиться у межах реалізації міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки» на замовлення департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації Державною освітньою установою «Інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів». Такі семінари проводяться для представників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, профільних організацій, фермерських та агрогосподарств, експертного та громадського середовища.
Цього року такий захід відбувся на базі Луганського національного аграрного університету (м. Слов’янськ, вул. Свободи, 23) з дотриманням усіх карантинних норм😷 та вимог, що регламентовані для виконання на території Донецької області, а також у форматі online. Так, 2️⃣0️⃣.1️⃣0️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ року провідні науковці👨‍🔬 Луганський національний аграрний університет висловили свої міркування та пропозиції щодо поліпшення екологічного стану🌿 у регіоні та поділились свої напрацюваннями на попереднім аналізом стану земель та повітря у Луганській та Донецькій областях.
Дякуємо Донецькій обласній державній адміністрації за те, що обрали саме нас для обговорення таких важливих питань розвитку регіону.

Шановні друзі!

Запрошуємо вас узяти участь у семінарі «Впровадження у господарську діяльність моделей невиснажливого господарювання та екологічно дружніх технологій», який проводиться у межах реалізації міжвідомчої регіональної програми «Екологічна просвіта та інформування для сталого розвитку Донеччини на 2020-2025 роки» на замовлення департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації Державною освітньою установою «Інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів» будуть проведені семінари щодо впровадження у господарську діяльність моделей невиснажливого господарювання та екологічно дружніх технологій для представників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, профільних організацій, фермерських та агрогосподарств, експертного та громадського середовища

 

Серед спікерів семінару – провідні фахівці
Луганського національного аграрного університету.

 

Семінар відбудеться 20 жовтня з 10:00 до 16:00 (м. Слов’янськ, вул. Свободи, 23, приміщення Луганського національного аграрного університету, актова зала) з дотриманням усіх карантинних норм та вимог, що регламентовані для виконання на території Донецької області, а також у форматі online. Приєднатись до трансляції можна з посиланням:

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3a9f8083b90a204bdfb16a1356274fede8%40thread.tacv2/1602763328494?context=%7b%22Tid%22%3a%220d18dd83-02f1-492e-923a-d2fa5c7cfaa4%22%2c%22Oid%22%3a%22ee086d86-8138-4f5c-9cc1-9e1a3c121e41%22%7d

 

Зареєструватися для участі можна за електронною адресою: ekoprosvitadn@gmail.com до 2400 17 жовтня 2020 року.

 

З організаційних питань звертатися за тел.: +30952059439 (Дмитро Горбачук).

Луганський національний аграрний університет продовжує знайомити місцеві громади із перевагами навчання у нашій Alma Mater‼️

 

Так, 12-13 жовтня представники Приймальної комісії, Відділу сучасних освітніх та інформаційних технологій і факультетів Університету розповіли мешканцям м. Слов'янська та м. Костянтинівки про можливість вступу до Луганського національного аграрного університету!

Співробітники Університету розповіли про переваги навчання, строки подачі документів, ознайомили із переліком необхідних документів та ін.

Нагадуємо, що завтра (16 жовтня), останній день подачі документів на навчання за додатковим набором!

Поспішайте!

Студенти Луганського національного аграрного університету виконують науково-дослідні роботи на полях

Студенти Луганського національного аграрного університету (ЛНАУ) за спеціальністю “Агроінженерія” 7-8 жовтня пройшли практику на земельних ділянках навчального закладу у Слов’янську (Донецька область). Участь у практичних заняттях взяли викладачі та 67 студентів – 23 студенти ЛНАУ та 44 студенти відокремленого структурного підрозділу “Донбаський аграрний фаховий коледж ЛНАУ”.

Перед початком занять студенти пройшли інструктаж з техніки безпеки.

Студенти разом з працівниками ТОВ “Ілюс” здійснили комплекс робіт зі створення дослідних полів сільгоспкультур, видалили карантинні рослини, а також підготували земельні ділянки сільськогосподарського призначення для інших робіт. Багато хто вперше сів за кермо сучасного комбайна. Загалом під час практики обробили понад 600 гектарів земель сільськогосподарського призначення для подальшого користування у навчальному процесі.

“Мені випала надзвичайна можливість спробувати у дії таку техніку, про яку я навіть не мріяв. Після цього я ще більше захопився своєю спеціальністю”, – поділився враженнями студент 1 курсу ЛНАУ Павло Когут.

Для проведення практики керівництво ЛНАУ залучило кваліфікованих працівників місцевої агрокомпанії “Ілюс”, яка безоплатно надала працівників, сучасну сільськогосподарську техніку John Deere, а також свою експертизу із забезпечення раціонального використання земельних ділянок. Така взаємодія стала можливою після укладення угоди з агрокомпанією.

“Те, що студенти проходять практику на сучасному обладнанні, – дуже важливо. Бо саме така техніка є у провідних агрокомпаній України, і вони потребують підготовлених працівників. Це шанс для студентів отримати практичні навички, спробувати працювати на цій техніці. У нашого університету є домовленість з агрокомпанією, що студенти зможуть долучитися також до ремонту і профілактичного огляду комбайнів, інших сільськогосподарських машин взимку, будемо використовувати ці можливості”, – сказала проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ЛНАУ Ірина Кирпичова.

ЛНАУ наразі співпрацює з бізнесом регіону, аби студенти мали можливість проходити практику на землях, що знаходяться на балансі університету, та у господарствах на сучасній сільськогосподарській техніці, отримувати практичні навички.

Нагадаємо, за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) Луганський національний аграрний університет цього року отримав широкий спектр IT обладнання, програмне забезпечення для успішного функціонування всіх структурних підрозділів ЛНАУ, а також устаткування для лабораторій ветеринарної медицини та харчової переробки у селі Веселе Луганської області на базі Старобільського фахового коледжу ЛНАУ. Загальна сума гранту складає майже 7 мільйонів гривень.
Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.

Луганський національний аграрний університет щиро вітає із Днем захисника України, Днем Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці!

Бажаємо всім нашим захисникам міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття та сили, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях, а нам віру і впевненість у мирне майбутнє України! Процвітання нашій вільній і незалежній країні, благополуччя та добробуту кожній українській родині!
 

До уваги студентів!

 

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), Міністерство освіти і науки України рекомендує запровадити дистанційне навчання з 15 жовтня 2020 року.

Організація роботи Луганського національного аграрного університету у період дії карантину буде проводитись з гідно наказу ректора.

 

« 1 of 2 »