Cвятковий захід Луганського НАУ до Дня працівника освіти.

Що ж для педагога важливіше: професійний розвиток, сімейне щастя чи особистісна реалізація Відповідям на ці питання був присвячений святковий захід Луганського НАУ до Дня працівника освіти.
Університет привітав своїх викладачів із професійним святом педагогічно-музичною виставою: «Ми не безліч стандартних «я», а безліч всесвітів різних!». Акторською майстерністю, вокальними та танцювальними талантами молодь щиро вітала своїх викладачів. Зі сцени пролунало побажання, щоб кожен педагог був на сто відсотків щасливий та реалізований у кожній сфері свого життя, щоб сили та енергії вистачало на все, щоб визнання та повага йшли від усюди, щоб посмішка й радість не зникали й на хвилину! Гармонії та здійснення мрій, шановні викладачі!
Також під час вистави відбулася церемонія вручення заохочувальних відзнак педагогічним працівникам університету та коледжу за значний внесок у розвиток освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм. Університет пишається своїми викладачами, висловлює повагу та зичить здійснення найзаповітніших мрій!