Oсвітній форум: «Дуал-О: схід можливостей»

Сьогодні у м. Сєвєродонецьк розпочався освітній форум: «Дуал-О: схід можливостей», де зібралися представники навчальних закладів Луганської, Донецької, Запорізької, Київської областей. Наш університет там представляють в. о. ректора Ростислав Подольський, проректори Іван Любимов та Ірина Кирпичова, директор ННІ біологічних та харчових технологій Катерина Березенко.
Цей інформаційно-просвітницька зустріч відбувається в рамках проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» та присвячена дуальній освіті, як передовій технології розбудови вищої освіти в країні.
Представники університетів діляться своїми досягненнями в цій галузі та шукають відповіді на питання: як налагодити плідну взаємодію з місцевими підприємствами, щоб якісно задовольнити вимоги та потреби роботодавців та забезпечити майбутніх випускників стабільним робочим місцем і гідною оплатою праці.
Отже, захід присвячений темі впровадження дуальної освіти у загальну практику вищої школи, огляд переваг та перспектив навчання, яке буде базуватися на принципах дуальності.
Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори