XII Міжнародний фестиваль іноземних студентів і громадян

01 грудня 2016 року іноземних студентів Луганського національного аграрного університету було офіційно запрошено на XII Міжнародний фестиваль іноземних студентів і громадян. Цей захід проводився Харківською міською організацією іноземних студентів і громадян спільно із земляцтвами іноземних студентів за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Харківської міської ради.

Для іноземних студентів ЛНАУ та й університету в цілому відвідування цього фестивалю стало визначною подією. Адже ці здобувачі освіти можуть вбачати певну відстороненість, по-перше, як громадяни інших держав, по-друге, як освітяни переміщеного ВНЗ. Цей же захід дав їм змогу відчути себе залученими у вирій студентського життя України та пишатися своєю унікальністю й самобутністю. Для нашого ж університету присутність на цьому заході – перший крок до відродження минулих традицій, бо до переміщення в ЛНАУ щорічно проходив подібний міжнародний студентський фестиваль «Барви світу», що був вражаюче незабутньо феєричним дійством.

festivalinozem_02

Тож відроджуємо традиції та стираємо кордони разом із міжнародною службою Луганського національного аграрного університету!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори