XIII Міжнародний фестиваль іноземних студентів та громадян м. Харкова

30 листопада 2017 року завдяки Харківській міській громадській організації іноземних студентів та громадян при підтримці міськвиконкома та участі Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та земляцтва традиційно пройшов міжнародний фестиваль іноземних студентів та громадян. Метою проведення даного заходу протягом останніх декількох років в м. Харкові є знайомство з культурою та традиціями, укріплення дружніх стосунків та взаєморозуміння між народами різних країн.

Іноземні студенти Луганського національного університету м. Харків з великою радістю та захватом спостерігали та приймали учать у фестивалі.

Вагне Куадіо Сімеон – громадянин Республіки Кот-д’Івуар, студент другого курсу агрономічного факультету спеціальності 201 «Агрономія» був урочисто нагороджений почесним дипломом за відмінне навчання і активну участь у міжнародному студентському житті.

Такі заходи є унікальними, адже надають можливість іноземним студентам проявити свої здібності та таланти, приєднатися до загальної культури і показати нам різноманіття традицій багатьох країн світу.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори