Факультет біологічних та харчових технологій

 

 

Навчально-науковий інститут біологічних і харчових технологій є наймолодшим в Луганському національному університеті.

Навчальний процес в інституті забезпечують 2 кафедри:

  • тваринництва та харчових технологій
  • екології та безпеки життєдіяльності.

 

 

Підготовка здобувачів вищої освіти здійснюється за трьома спеціальностями:

101 – Екологія

181 – Харчові технології

204 – Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

За час переміщення Луганського національного університету викладачами кафедр було підготовлено понад 500 фахівців з харчової промисловості екології та технології виробництва та переробки продукції тваринництва, які не тільки глибоко оволоділи знаннями з майбутньої професії, але й виявили свою чітку громадську позицію, любов до Батьківщини та жагу нових знань.

 

101 Екологія

Підготовка здобувачів вищої освіти здійснюється за освітніми рівнями:

  • «бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти з терміном підготовки 3 роки 10 місяців
  • «бакалавр» на базі диплома «молодшого спеціаліста» («бакалавра», «спеціаліста», «магістра») з терміном підготовки 1 рік десять місяців;
  • «магістр» на базі диплома «бакалавра», «спеціаліста», «магістра» з терміном підготовки 1 рік чотири місяці.

Разом зі зростанням уваги до стану навколишнього середовища, у суспільстві збільшується потреба й у фахівцях-екологах. Це обіцяє майбутнім випускникам цієї спеціальності широкі перспективи у працевлаштуванні.

Зараз практично жодне підприємство не може проводити свою діяльність без допомоги фахівців з екології. Будь-яке починання у сфері виробництва, будівництва,  транспорту повинно попередньо пройти незалежну екологічну експертизу.

Професію Еколога обирає амбітна, активна, творча, небайдужа до стану свого довкілля та свого життя Особистість, яка вміє мріяти і втілювати свої мрії у реальність.

 

181 Харчові технології

Підготовка здобувачів вищої освіти здійснюється за освітнім рівнем бакалавр:

  • «бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти з терміном підготовки 3 роки 10 місяців;
  • «бакалавр» на базі диплома «молодшого спеціаліста» («бакалавра», «спеціаліста», «магістра») з терміном підготовки 1 рік десять місяців.

Інститут готує фахівців з харчових технологій з метою їх участі в технологічній, організаційно-технологічній, науково-дослідній та викладацькій діяльності на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності та первинних інженерних посадах, тобто випускники мають  право працювати на підприємствах харчової промисловості, великих, середній та малих державних і приватних цехах по переробці молока і м’яса, зерна, виробництву молочних та м’ясних продуктів, хлібозаводах, виробництвах овочевих, рибних, м’ясних консервів, у науково-дослідних і проектних організаціях, системі АПК, вищих навчальних закладах, готельно-ресторанному бізнесі.

 

Навчальним планом передбачено щорічне проходження навчальної і виробничої практик, під час яких студенти набувають практичних навичок роботи інженерно-технічних працівників харчових виробництв.

Базами практик є підприємства харчової промисловості Луганської, Донецької, Полтавської, Харківської областей, а ще Болгарії, Швеції, Швейцарії та Німеччини.

 

204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

Підготовка здобувачів вищої освіти здійснюється за освітнім рівнем бакалавр:

  • «бакалавр» на базі повної загальної середньої освіти з терміном підготовки 3 роки 10 місяців;
  • «бакалавр» на базі диплома «молодшого спеціаліста» («бакалавра», «спеціаліста», «магістра») з терміном підготовки 2 роки десять місяців.
  • «магістр» на базі диплома «бакалавра», «спеціаліста», «магістра» з терміном підготовки 1 рік чотири місяці

Науково-педагогічний колектив кафедри, який веде підготовку фахівців з цієї спеціальності, має величезний досвід роботи у науково-дослідних установах, у своїй діяльності постійно прагне до високої якості підготовки фахівців, яка б відповідала європейським стандартам й дозволяла випускникам факультету успішно реалізовувати себе у галузі виробництва і переробки продукції тваринництва.

Випускники цієї спеціальності можуть знайти роботу у сфері виробництва тваринницької продукції та її переробки

 

Студенти випускних курсів займаються науковою роботою, а результати їх праці щорічно обговорюються на науково-практичній конференції студентів. Відмінники навчання щорічно беруть активну участь у Всеукраїнських олімпіадах і науково-практичних конференціях провідних учбових закладів України.

 

 

Не майте сумніву, що навчання у ННІ біологічних і харчових технологій буде цікавим, студентське життя – насиченим, а майбутній фах перспективним, тож запрошуємо вас до нашої дружної родини БХТ!

 

 

 

 

 

 

В. о. директора навчально-наукового інституту біологічних і харчових технологій – Березенко Катерина Сергіївна

e-mail: nni.bht@lgnau.edu.ua

Секретар деканату Лойко Юлія Сергіївна

e-mail: yu.loiko@lgnau.edu.ua

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії

Кривошеін Володимир Сергійович

e-mail: v.kryvoshein@lgnau.edu.ua

тел.: +380995028587