90-60-90 або Ідеальні параметри великої рогатої худоби

3 жовтня 2018 року в групі БТ72ск біолого-технологічного факультету відбулося відкрите практичне заняття з дисципліни: «Технологія виробництва молока і яловичини» на тему: «Оцінювання росту, розвитку і будови тіла великої рогатої худоби». Свої знання та практичний досвід студентам передавав Володимир Петрович Шабля (зав. кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва, д-р. с.-г. наук, проф.).

Структура заняття передбачала набуття теоретичних знань щодо методів оцінювання екстер’єрних та інтер’єрних показників ВРХ з одночасним закріпленням їх практично, що й було зроблено на базі ВП «Старобільський технікум ЛНАУ».

Читати все ››

Мітки: , ,

Добрий ранок, Україно! або Дебют першокурсника

«Здравствуй зал!» – и сотни глаз смотрят нам в сердца.
Не бывает у мгновенья этого конца…
В тишине звенящей чувства рвутся и ревут.
Первый курс врывается в дебют.

Знаєте, що буде, якщо студентам дати організаційну самостійність? Коли вони не змушені виступати за чиїмось, навіть найкращим, сценарієм! Саме тоді, коли вони роблять/творять, що заманеться! Вважаєте, хаос! Ні, свято по-справжньому! По-справжньому цікаве, по-справжньому натхненне, по-справжньому невимушене, по-справжньому сучасне, молодіжне, трендове, яскраве, драйвове!

Цього року співробітники Луганського національного аграрного університету вирішили передати студентам усі організаційно-творчі клопоти, і, як результат, – 4 жовтня відбувся незабутній захід – «Дебют першокурсника!». Це було знайомство з реальними першокурсниками. Такими, якими вони є, а не такими, якими їх зазвичай роблять чужі сценарії! Це був неперевершений дебют Владислава Чепілухи, у якості організатора подібних заходів!

Які ж вони першокурсники ЛНАУ? Читати все ››

Мітки: , ,

Закордонні практики та стажування (Practical trainings abroad)

Закордонні практики цікаві майбутнім спеціалістам, що свідчить велика кількість студентів під час зустрічі, яка була організована 03 жовтня 2018 року з координатором зарубіжних практик, директором компанії IIC м. Київ Нікановим Максимом Олексійовичем.

What is your major? Why do you want to go abroad? Ці та інші питання звучали на співбесіді, після зустрічі. Компанія IIC м. Київ працює на ринку з 1999 року, і з 2002 року, завдяки цій співпраці студенти та випускники Луганського НАУ мають практичну можливість вивчати світове сільське господарство і культуру Європи, Америки, Канади, Австралії. Читати все ››

Мітки:

Студенти ЛНАУ – призери конкурсу на регіональному щорічному святі «День механіка-2018»

Команда студентів факультету механізації сільського господарства у складі:

 1. Герман Данило Сергійович
 2. Левченко Ілля Миколайович
 3. Лобов Владислав Миколайович
 4. Максимов Владислав Миколайович
 5. Четверіков Євген Сергійович

взяла участь у регіональному щорічному святі «День механіка-2018» Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка, яке відбулось 20 вересня 2018 року.

Студент Герман Данило Сергійович посів І місце у конкурсі «Кращий з теорії інженерних рішень»; студент Левченко Ілля Миколайович посів ІІ місце у конкурсі «Кращий водій» регіонального щорічного свята «День механіка-2018». Призери нагороджені дипломами і корисними призами для роботи за майбутньою професією.

Вітаємо та бажаємо наступних перемог!

Мітки: ,

YOU Camp

Як ти провів літо? Хтось поглядом, дехто – як завжди, а когось всього 5 липневих днів зарядили позитивом та рушійною трансформаційною енергією на весь рік, це точно. Ми говоримо про Ольгу Шепель, студентку 3 курсу факультету харчових технологій ЛНАУ, майбутнього еколога!

Ольга Шепель взяла участь у проекті Фонду Віктора Пінчука «YOU Camp». Ця ініціатива спрямована на розвиток лідерського потенціалу серед студентської молоді. Чи стала Оля справжнім лідером, (а це їй, як студентському декану), не завадить, покаже час. Проте низку важливих висновків вона для себе зробила:

 • життя прекрасне, а якщо нам щось не подобається, треба просто змінити наше сприйняття та підходи до певних подій та ситуацій;
 • будь-яка сфера діяльності, як і наука в цілому, спрагла до інновацій, треба бути готовим взяти на себе відповідальність за модернізацію;
 • активна життєва позиція засада успіху, як особистого, так і професійного;
 • до того ж, участь у подібних проектах – це нові знайомства з цікавими, цілеспрямованими та неординарними людьми.

Шепель Ольга радить кожному студентові проводити літо, та й студентське життя в цілому, з користю та сміливо залучатися до різноманітних проектів та ініціатив.

Луганський національний аграрний університет вітає своїх студентів з початком нового навчального року. Бажає вам насиченого особистими успіхами, позитивними моментами та яскравими емоціями навчання! Ми нагадуємо, що лише ви керуєте змінами у вашому житті! Тож, будьте активними й не втрачайте жодної можливості!

Старт

На календарі вересень, а значить, час вітати Луганський національний аграрний університет з початком навчального року та зустрічати у дружній родині студентів нового набору. Звісно, вітальний захід відбувся в урочистій обстановці, де, як то мовиться, і себе показали, і на новачків подивилися. До того ж ЛНАУ дійсно є чим пишатися, і, як ми побачили, нинішнім першокурсникам, є чим вражати!

За словами присутнім, знайомство пройшло в надзвичайно дружній атмосфері. Інакше бути не могло, адже ЛНАУ – це згуртований колектив однодумців, де кожен знаходить допомогу, підтримку та розуміння.

За словами організаторів (помічник ректора Олена Миколаївна Знаткова та її талановита команда), захід був досить динамічним, бо ЛНАУ спонукає будь-кого займати активну життєву позицію, бо вважає це однією з найголовніших запорук особистого успіху.

За словами тих, хто виступав на сцені, новий набір – це розкриття ще однієї грані таланту ЛНАУ, отже, університет квітне щороку!

Шановний студенте, у тебе все буде добре! Адже, якщо старт твого професійного зростання був із Луганським національним аграрним університетом, то фініш буде з перемогою!

Накази про зарахування на навчання

Завантажити всі накази

Списки рекомендованих до зарахування в магістратуру на денну форму навчання

Умовні позначки:

 1.  рекомендовано зарахування на бюджет 
 2.  рекомендовано зарахування на контракт 
 3.  в очікуванні коригування рейтингового списку 

Мітки: ,

Списки рекомендованих до зарахування в магістратуру на заочну форму навчання

Умовні позначки:

 1.  рекомендовано зарахування на бюджет 
 2.  рекомендовано зарахування на контракт 
 3.  в очікуванні коригування рейтингового списку 

Мітки: ,

Накази №01-04/207, 208, 209 від 03.08.2018 р.

Мітки:
Top