16 жовтня 2019 року Фонд Віктора Пінчука розпочав 14-й відкритий конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA». Загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді покликана сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін.

Прийом заявок на участь у конкурсі відкрито на сайті програми zavtra.in.ua з 16 жовтня до 29 листопада 2019 року.

Стипендіати «Завтра.UA» впродовж року отримують від Фонду Віктора Пінчука щомісячну стипендію розміром (більше…)

Мітки:

14-15 листопада у Краматорську відбувся захід щодо кращих практик Центрів розвитку кар’єри, метою якого було залучення педагогічних працівників ЗВО та ПТО Донецької та Луганської областей до обговорення організації діяльності подібних центрів. Луганський національний аграрний університет, вбачаючи цікаві перспективи у поширенні цієї ідеї, узяв у ньому активну участь.

Під час зустрічі для представників української академічної спільноти презентували досвід Королівства Марокко як моделі позитивної реалізації ідеї центрів розвитку кар’єри. Зокрема, там персонал центру має необхідний інструментарій для якісного аналізу ринку праці, активної взаємодії з молоддю, у тому числі з функціональним використанням онлайн-сервісів та інтернет ресурсів. У результаті такої діяльності працевлаштовується більше 60 % користувачів послуг. Спираючись на досягнення цієї країни, серед учасників заходу була проведена групова робота щодо кейсу: «Підготовка персоналу ЦРК». Це дало можливість виявити наявні проблеми, шляхи їх вирішення та й, взагалі, оцінити цю інноваційну освітню пропозицію.

Діяльність цих центрів передбачає (більше…)

Мітки: ,

Луганський національний аграрний університет  вітає Орян Діану, студентку 2 курсу Економічного факультету зі здобуттям звання «Кандидату в майстри спорту з пауерліфтінгу»!

Федерація пауерліфтінгу України RAW 100% на базі фітнес-центру «KING» в м. Харков проводила Чемпіонату України з піднімання на біцепс, становій тязі і багатоповторному жиму. Наша студентка-маркетолог Орян Діана посіла I місце у категорії Т18-19 та II-е – у відкритій віковій категорії та виконала норматив Кандидату в майстри спорту.

Бажаємо не зупинятися на досягнутому та подальших перемог!

Мітки: ,

Луганський національний аграрний університет провів 14 листопада 2019 року традиційну IV Науково-практичну конференцію студентів, магістрантів та аспірантів «Актуальні проблеми та наукові звершення молоді на початку Третього тисячоліття». Цьогорічна конференція проводилася в оновленому форматі, із використанням сучасних інформаційних технологій, що дозволило взяти участь студентам, викладачам та науковцям із кількох регіонів нашої країни.

Під час конференції провідні науковці презентували студентам Університету свої здобутки, провели майстер-класи. Виступали з доповідями й випускники нашої Alma Mater, які поділилися своїми навичками та досягненнями, мотивуючи інших на активне навчання та професійний розвиток.

Мітки: , ,

Вельмишановне студентство Луганського національного аграрного університету!

Вітаємо усіх студентів Університету з Міжнародним днем студента! Бажаємо, щоб навчання було легким та плідним: багатим на досвід, креативні ідеї, грандіозні успіхи, додаткові можливості для реалізації власного потенціалу, корисні зустрічі та знайомства.

Ми віримо, що Ви зможете досягти вражаючих успіхів! Зі святом!

Мітки: , ,

Сьогодні Луганський національний аграрний університет долучився до написання 19-го «Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності».

Зрозуміло, що в аграрному закладі філологів не навчають, проте «мова – це основа нації», а також фундамент професійного успіху кожного. Співбесіди, резюме, презентації, доповіді та навіть наукові відкриття розкриваються лише завдяки лінгвістичним засобам! Тому всім нам вкрай необхідно вдосконалювати свої мовні компетенції! Чим й займалися сьогодні співробітники, викладачі та студенти ЛНАУ і в Слов’янську, і в Іллінівці, і в Старобільськ, і в Веселому, і в Харкові!

Ця акція щорічного всеукраїнського диктанту дуже корисна та має не лише навчальну, а й патріотично-виховну мету, а також викликає мегапозитивні емоції в кожного, хто долучився!

Луганський національний аграрний університет має намір щороку приєднуватися до написання диктанту, перевіряти свої знання рідної мови та єднатися з тисячами українців у спільній ідеї!

Мітки: ,

Шановні студенти Луганського національного аграрного університету!

5 листопада 2019 року відбулися вибори до органів студентського самоврядування. До виборі долучились не тільки факультети та інститути а й усі «локальні точки» Університету.

Виборчою комісією та Студентською радою Університету було докладено масу зусиль з організації та проведення цьогорічних студентських виборів в Університеті. Тож, нова Студентська рада сформована. Вітаємо! Бажаємо плідної роботи заради захисту прав та інтересів кожного студента нашого університету!

Більше інформації щодо виборів до студентської ради ЛНАУ ви зможете знайти на офіційному сайті Університету та сторінках студентської ради у соціальних мережах.

Відділ працевлаштування та забезпечення формування контингенту студентів

Мітки:

Шановні студенти! Прагнете бути агентом змін? Хочете мати змогу впливати на зовнішні обставини, що вас вкрай не влаштовують? Луганський національний аграрний університет підібрав для вас вельми актуальний, корисний, суттєвий, практичний курс з основ е-демократії.

Цей курс допоможе розібратися у тому, що ж таке електронна (або цифрова) демократія, яким чином та за допомогою яких інструментів можна впливати на органи влади та місцевого самоврядування, одержувати державні послуги, долучатись до процесів керування країною, створити свій проект та змінювати цей світ на краще. Безкоштовно, он-лайн (у зручний час, у будь-якому місці з доступом до мережі) ви отримаєте важливі знання, а також звання «Досвідчений користувач». Тож переходьте за посиланням та реєструйтеся вже зараз: https://vumonline.ua/course/e-democracy-workshop/

Лише один курс, який перетворить вас із пасивного спостерігача на агента змін у країні!

Мітки: ,

Мітки: ,

Днями у м. Запоріжжя відбувся третій міжнародний пів марафон 3rd Zaporizhstal Half Marathon, організований компанією Run Ukraine. У змаганнях взяли участь понад 750 учасників не лише з усієї України, а й таких країн як Словаччина, США, Німеччина, Туреччина, Індонезія та інші.

Цього року да цієї ініціативи долучився Луганський національний аграрний університет. Наш студент групи АІ82ск Микита Нещерет вдало проявив свої найкращі спортивні здібності. Подолавши дистанцію в майже 22 км за 1 год 33 хв, він виборов бронзову медаль у своїй віковій групі 18-22 роки.

Чудовий результат! Побажаємо Микиті подальших перемог на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Також закликаємо всіх студентів (та й викладачів) прилучатися до спорту, адже рух – це життя!