До уваги абітурієнтів з Донецької та Луганської областей!

Якщо ти мотивований вчитися і знаєш, ким хочеш бути за професією, то ми готові сплатити за твоє навчання за навчальний рік на стаціонарі в будь-якому університеті України.  

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МАЙБУТНЄ У ЄДНОСТІ» оголошує про початок відбору талановитих студентів з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей для надання цільової благодійної допомоги у вигляді стипендій на навчання у рамках проекту «Талановитий стипендіат».

Заходь на наш сайт за посиланням https://uednosti.org/ у розділ «Конкурси та гранти», заповнюй заявку для участі у відборі. Однією з умов відбору є написання есе на тему «Що я можу зробити для України/громади/міста/села, отримавши омріяну освіту» (до 5000 знаків).

Відбір триватиме до 15 серпня 2019 року, результати будуть оголошені  22 серпня 2019 року.

Контакти для зв’язку:
01042, м. Київ, вул. Іоанна Павла ІІ, буд. 4/6, корпус В, каб. 612
тел.: +38 050 071 47 30
e-mail: uednosti@gmail.com

ЧЕКАЄМО НА ТЕБЕ!

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «МАЙБУТНЄ У ЄДНОСТІ» – це неприбуткова організація, зареєстрована в Україні та створена з метою розвитку генерації освічених українців шляхом здійснення благодійної діяльності, зокрема надання допомоги найбільш талановитим, розумним та амбітним українським студентам з Донецької та Луганської областей, отримати освіту в найкращих вищих учбових закладах України.

Мітки: , ,

Початок Вступної Кампанії 2019

Сьогодні, 10 липня, з 09.00 години Приймальна комісія Луганського національного аграрного університету відкрила двері, для усіх бажаючих абітурієнтів подати документи!

Ви маєте змогу подати документи у будь-якому з наступних населених пунктів, за адресами:

 • м. Слов’янськ (вул. Свободи, 23);
 • с. Іллінівка (вул. Учбова, 1) (Костянтинівського району, Донецької області);
 • м. Старобільськ (вул. Слобожанська, 68);
 • смт. Новопсков (вул. Українська, 16) (Новопсковського району, Луганської області);
 • с. Веселе (вул. Молодіжна, 8).

Контакти Приймальної комісії:
Телефон: +38 (066) 195 87 47;
Електронна пошта: pk@lnau.in.ua

Приходьте! Ми чекаємо на Вас!

Мітки: ,

Вступ-2019

Луганський національний аграрний університет запрошує усіх бажаючих вступити до провідного аграрного закладу вищої освіти Східної України. ЛНАУ є закладом вищої освіти, що має унікальну мережеву організаційну структуру. Завдяки неї університет стане першим в Україні, який буде розміщуватись у 2-х областях (Луганській та Донецькій) одночасно.

Набір на навчання проводиться на 2 факультети та 4 навчально-наукові інститути.

Усі бажаючі подати документи можуть звернутись до Приймальної комісії у містах розміщення факультетів та навчально-наукових інститутів.

Початок прийому документів:
10 липня 2019 року
з 09.00 години.

Факультети ЛНАУ:

 • Економічній факультет
  Розміщується за адресою: Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Свободи, 23;
  (на базі Відокремленого структурного підрозділу “Слов’янський коледж ЛНАУ”)
  Телефони для довідок: 099 700 09 57
  Електронна пошта: ekonom_fak@lnau.in.ua
 • Факультет біологічних та харчових технологій:
  Розміщується за адресою: Луганська обл., м. Старобільськ, вул. Слобожанська, 68;
  (на базі Луганського державного обласного навчального центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК ЛНАУ) 
  Телефони для довідок: 050 527 09 57; 050 084 12 24
  Електронна пошта: bkht_fak@lnau.in.ua

Навчально-наукові інститути (ННІ) ЛНАУ:

 • ННІ будівництва:
  Розміщується за адресою: Донецька обл., (Костянтинівський район), с. Іллінівка, вул. Учбова, 1;
  (на базі Відокремленого структурного підрозділу “Костянтинівський коледж ЛНАУ”) 
  Телефони для довідок: 050 163 48 02
  Електронна пошта : nni_bud@lnau.in.ua
 • ННІ агрономії:
  Розміщується за адресою: Донецька обл., (Костянтинівський район), с. Іллінівка, вул. Учбова, 1;
  (на базі Відокремленого структурного підрозділу “Костянтинівський коледж ЛНАУ”) 
  Телефони для довідок: 050 021 20 08
  Електронна пошта: nni_agro@lnau.in.ua
 • ННІ механізації сільського господарства:
  Розміщується за адресою
  : Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Свободи, 23;
  (на базі Відокремленого структурного підрозділу “Слов’янський коледж ЛНАУ”)
  Телефони для довідок: 050 328 52 05; 097 386 09 08
  Електронна пошта: nni_mekh@lnau.in.ua
 • ННІ ветеринарної медицини:
  Розміщується за адресою: Луганська обл., м. Старобільськ, вул. Слобожанська, 68;
  (на базі Луганського державного обласного навчального центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК ЛНАУ) 
  Телефони для довідок: 099 986 89 12
  Електронна пошта: nni_vetmed@lnau.in.ua

УВАГА! У разі набору повнокомплектної групи, навчання буде здійснюватися за місцем набору.

Телефон Приймальної комісії: 066 195 87 47

Ми чекаємо саме на Вас! Поспішайте, бюджетні місця обмежені!

Мітки: ,

Вивчаємо англійську мову

На вулицях Харкова часто можна почути іноземну мову й за бажанням познайомитися з іноземцем. Саме так вчинив наш викладач, запросивши на заняття носія англійської мови, щоб ми перевірили свої знання та навички розмовної мови, а також вміння самопрезентації в нетиповій обстановці.

20 червня 2019 року відбулася зустріч із дивовижною дівчиною з Техасу Христиною, яка з легкістю викликає прихильність до себе та своєю відкритістю схиляє до спілкування іноземною мовою, хоча, здавалося би, ти не вмієш. Однак це не так! Завчені в школі та університеті фрази: слова для знайомства, вислови про університет, житло, країну, рівень розвитку промисловості та сільського господарства в Україні – починають вигравати новими, яскравими й цікавими нотками при живому спілкуванні. Зрозуміло, дуже важливо мати хороший словниковий запас іноземних слів і знати принципи побудови речень, питань, тобто без основ граматики нікуди! Якщо ж твої знання – не на достатньому рівні, let’sstudy!

Учитися ніколи не пізно! Учитися просто необхідно, особливо якщо це розширює твої можливості самореалізації в тисячу разів! Вивчити мову, навряд чи, вийде, її потрібно безперервно вивчати! Постійна практика запорука успіху. Саме для цього в ЛНАУ працює мовна студія Dialogue, де можуть допомогти новачкам швидко піднятися на більш високий рівень, а впевненим знавцям – практикувати свої навички, живого спілкування в тому числі. Одним словом, є кілька умов для досягнення мети у вивченні мови: навчання в мовній студії Dialogue і TTT: Читати все ››

Мітки:

Перемога у фотоконкурсі

Викладачі Луганського національного аграрного університету націлюють своїх студентів займати активну громадську позицію та брати відповідальність за власні вчинки. Адже не світ змінює нас, а ми створюємо позитивний простір навколо себе. Цей посил проявляється й у відповідальному ставленні до навчання, до власного здоров’я та до навколишнього середовища. Наприклад, переконаність у проблемі захисту рослин, занесених до Червоної книги, принесла нашій студентці Владиславі Чечеренковій перемогу у фотоконкурсі.

З метою формування в молоді правильного екологічного світогляду та привернення уваги громадськості до проблеми знищення першоцвітів Всеукраїнська екологічна ліга спільно зі Всеукраїнською дитячою спілкою «Екологічна варта» та Національним молодіжним центром «Екологічні ініціативи» провела Читати все ››

Мітки:

Вітаємо нового члена Наглядової Ради

Луганський національний аграрний університет вітає нового члена Наглядової Ради, ним став – Горобець Артем Вікторович.

Шановний Артеме Вікторович, бажаємо Вам плідної та кропіткої праці на благо нашої рідної Alma Mater, нових звершень та успіхів!

Мітки:

Консультаційний пункт м. Слов’янську

Ми раді повідомити чудову новину!

З 24.06.19 року у м. Слов’янську Луганський національний аграрний університет відкрив Консультаційний пункт ЛНАУ.

Консультаційний пункт буде розміщуватись у Відокремленому структурному підрозділі “Слов’янський коледж ЛНАУ”, за адресою:
Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Свободи, 23, (1 поверх).

Графік роботи:

 • з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 17:00,
 • перерва – з 12:30 до 13:30,
 • субота та неділя – вихідний

Всі бажаючі мають змогу отримати усю необхідну інформацію від представників Приймальної комісії ЛНАУ, дізнатись особливості вступу до університету, строки подачі та перелік необхідних для вступу документів, дізнатись наявні спеціальності в університеті та їх вартість та т.п.

Мітки: ,

Карпатська Україна: шлях до незалежності

Педагоги Луганського національного аграрного університету переконані, що основою патріотичного виховання молоді, у першу чергу, має бути поглиблення знань з історії рідної держави. Чому? Бо хіба можна цікавитися, а тим більше, цінувати, захоплюватися та любити те, чого не знаєш?! Відповідь зрозуміла! Саме незнання, нерозуміння породжують відчуття відчуженості, страху та появу засилля невиправданих міфів. Отже, із метою актуалізації знань з історії України та патріотичного виховання студентів, із нагоди відзначення 80-річчя з дня проголошення незалежності Карпатської України, кафедрою історико-філософських дисциплін ЛНАУ було заплановано та проведено тематичну лекцію.

Читати все ››

Мітки: , , ,

Захист дипломних робіт в Старобільську

12 червня 2019 року на базі Відокремленого структурного підрозділу “Старобільського коледжу Луганського національного аграрного університету” відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти зі спеціальності 181 “Харчові технології”.

Керівництво роботами здійснювали викладачі кафедри технологій харчових виробництв. Теми мали актуальний характер, проекти Десятниченко Оксани, Драголи Єлизавети, Тесленко Ганни рекомендовані до впровадження у виробництво. Вітаємо здобувачів з успішним захистом!

Мітки: ,

Спортивні підсумки 2018-2019 навчального року

Навчальний рік, що завершується, в Луганському національному аграрному університеті в спортивному сенсі без перебільшення був найбільш насиченим за час переміщення.

Завдяки зростанню студентського спортивного потенціалу та за ініціативи викладача фізичного виховання університету Талапова Т.К. розпочали роботу секції з ігрових видів спорту: волейболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу та бадмінтону. Дуже велика кількість як на одного спортивного керівника, але завдяки невгамовному ентузіазму та енергетиці молоді це стало реальністю.

А тепер детальніше про успіхи, складнощі та перспективи по кожному виду. Читати все ››

Мітки:
Top