В університеті діє гаряча лінія, куди ви можете звертатися в разі виникнення будь-яких питань щодо освітньо-виховного процесу: +38 (050) 021-22-81.

Сьогодні команда Університету взяла учать у профорієнтаційному заході, що відбувся у м. Костянтинівка, для учнів 10-11-х класів. Майбутні випускники шкіл мали чудову можливість поспілкуватись із представниками різних Університетів.

Ми раді бачити, як молодь Донеччини активно цікавиться можливістю вступу до ЛНАУ. Приєднуйтесь до нашої команди! Ми чекаємо на Вас!

Дякуємо, Костянтинівський міський центр зайнятості за надану можливість представити себе!

Мітки: , ,

У рамках реалізації власної стратегії розвитку та відновлення матеріально-технічної бази Університет отримав першу партію сучасного компьютерного обладнання, що дозволить підвищити ефективність функціонування структурних підрозділів у Луганській та Донецькій областях та своєчасно виконати план відновлення матеріально-технічної бази Університету.

Мітки:

На офіційному сайті Луганського національного аграрного університету оприлюднено Правила прийому 2020 року, на Вас чекають:

  • особливості вступу;
  • строки подачі документів;
  • перелік документів для вступу.
Мітки: ,

Студент 4 курсу ННІ ветеринарної медицини прийняв участь у Чемпіонаті України з пауерліфтингу, федерації WPF kRAWa.

Крім того, наш студент отримав звання майстра спорту у своїй ваговій категорії піднявши 222,5 кг. Вітаємо, Сидорова Гліба з цим фантастичним досягненням, бажаємо наснаги та не зупинятись на досягнутому!

Мітки:

Лідери Студентської Ради ЛНАУ є прикладом для кожного студента. Вільний навчанню час вони присвячують самовдосконаленню, саморозвитку та здобуттю вмінь, що збільшують їх лідерський потенціал, організаторські здібності, покращують комунікативні навички та спрямовують до успіху.

Так, Максим Гура й Данило Яценко пройшли освітню програму «Крок до успіху», під час якої вони здобули важливі, знання та навички щодо позитивного вирішення конфліктних ситуацій, управління власними емоціями, дізналися про переваги тайм-менеджменту та здорового способу життя.

Тож, сподіваємося вони, як лідери студентського самоврядування, поширюватимуть ці знання серед студентства. І кожен, змінюючись особисто, зробить свій перший крок до успіху!

Мітки:

Ваш коледж займає гідну позицію серед вищих шкіл Донецької області і цей ювілей — ще одна приємна нагода відзначити Ваш високий професіоналізм, інноваційні підходи та самовіддану працю. Багато викладачів Вашого коледжу, безліч випускників зробили гідний внесок у розвиток області та країни в цілому.

Бажаємо великого натхнення, наснаги, невтомного прагнення до пізнання та успіхів у Вашій роботі! Зі святом!

Мітки:

11 грудня 2019 року представники Луганського національного аграрного університету провели робочу зустріч з колективом Костянтинівської центральної міської публічної бібліотеки, на чолі з директором, заслуженим працівником культури України Аратовською Тетяною Володимирівною. Розміщені профорієнтаційні матеріали в Секторі інформаційної підтримки освіти та самоосвіти, презентація навчального закладу зацікавили співробітників ЦМПБ. З метою плідної співпраці представлена структура бібліотеки, перелік послуг та заходів для студентів різних форм навчання.

Мітки: ,

Сьогодні, в Університеті та ВСП «Слов’янський коледж ЛНАУ» у м. Слов’янськ пройшли навчання з протипожежної безпеки. У рамках якого провели комплекс дій та заходів направлених на навчання студентів, викладачів та працівників Університету діям у екстреній ситуації. Була проведена й відпрацьована тренувальна евакуація з приміщення коледжу.

За ходом тренування пильно слідкували представники Слов’янського РУ ГУ ДСНС та майстер виробничого навчання міських курсів з цивільного захисту.

Отже, Університет та коледж пройшли перевірку й відпрацювали весь комплекс заходів з протипожежної безпеки і знатимуть, що необхідно буде робити у надзвичайні ситуації.

Мітки: ,

Метою поїздки стала ознайомча зустріч із топ-менеджерами Інженерингової школи «Ноосфери», які люб’язно поділилися з охочими своїм досвідом та практикою. Відвідувачі побачили та переконалися на власний розсуд про можливості та переваги співпраці з ГО «Ноосфера», саме перед подачею заявок на участь у проекті «ENTRUST: Посилення інноваційного та технологічного потенціалу східноукраїнських університетів та оточуючих громад», що реалізується за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна.

Мітки: ,