Екскурсія до Центру зайнятості

Цього січня студенти 1 і 2 курсів ЛНАУ мали унікальну можливість збагатити свій життєвий досвід під час навчальних екскурсій. Розпочався марафон практичного навчання з екскурсії до Центру зайнятості. 23 січня, незважаючи на штормове попередження студенти першого курсу економічного факультету дісталися міського Центру зайнятості.

Побоювання, що першокурсникам зарано перейматися питаннями працевлаштування не справдились. Тематика заходів відділу Центру зайнятості дозволяє знайти цікаву та корисну інформацію для кожної вікової категорії. До того ж розумні, працьовиті та самостійні студенти-економісти ЛНАУ вже розмірковують про кар’єрні перспективи, фінансову свободу та зважують свої сили у поєднанні навчання та підробіток. Графічний тест схожий на перший погляд на мальовану забавку, розказав про уявні кар’єрні амбіції та реальне становище справ. А чи свідомо та вдало обрали першокурсники різноманітні економічні спеціальності? Про це розкаже профорієнтаційний тест – найцікавіша частина екскурсії. Відповіді комп’ютерної програми залишилися конфіденційними для кожного, але розчарованих або збентежених облич не спостерігалось. Посмішки підказали, що професії обрано влучно!

Мітки: ,

Розвиваючи співробітництво між двома аграрними державами

30-31 січня за участю Посольства Індії в Україні в Інституті всесвітньої історії НАН України пройшла IV Всеукраїнська конференція індологів. Попередня конференція була п’ять років тому. Луганський національний аграрний університет представив професор Миколай Карпіцький, який виступив з доповіддю про специфіку духовної традиції Індії. Досвід побудови державності Індії важливий для України тому, що це молоді держави, що отримали незалежність зовсім недавно за історичними мірками. Крім того, Індія і Україна – це країни з багатими аграрними традиціями. Директор Інституту всесвітньої історії НАН України Андрій Кудряченко при підведенні підсумків конференції в Посольстві Індії відзначив особливу перспективність аграрних напрямків співпраці двох країн. Надзвичайний і Повноважний Посол Індії Манодж Кумар Бгарті зазначив, що був здивований глибиною представлених на конференції доповідей і запросив учасників конференції до подальшої співпраці.

Мітки: ,

Студентсько-викладацький колектив університету щиро вітає ректора!

Сьогодні День народження святкує в.о. ректора Луганського національного аграрного університету Микола Володимирович Брагінець!

Шановний Миколо Володимировичу! Студентсько-викладацький колектив університету щиро вітає Вас із Днем народження. Від усієї душі бажаємо здоров’я, витримки, моральних і фізичних сил. Ваша щоденна праця – це значний внесок у збереження й збагачення науково-педагогічного потенціалу ВНЗ-вигнанця. Саме завдяки Вашому рішенню університет знайшов джерело для існування в нових умовах за тяжких обставин. Тож зичимо Вам подальших успіхів та невичерпної енергії, щоб зміцнений, змінений, потужний університет дочекався бажаної миті повернення.

Хай по життю Вам зустрічаються лише приязні люди, ладні підтримати, допомогти, дати слушні поради! Нехай шлях до мети буде легким! Нехай нездійсненні мрії здійснюються!

Щастя, поваги, любові, здоров’я на многії літа! Миру!

Мітки: , ,

Вітаємо з днем народження

Колектив Луганського національного аграрного університету вітає з Днем народження декана по роботі з іноземними студентами Ольгу Володимирівну Орлову-Курилову!

Шановна Ольго Володимирівно, Ви неперевершений професіонал, для якого будь-яка задача під силу. Поставивши перед собою цілі, наполегливо крокуєте вперед, сміливо долаючи будь-які перепони, делікатно минаючи проблеми та конфліктні ситуації. Ви цікава, багатогранна, різнобічна особистість. Відверта і загадкова! Вимоглива й доброзичлива! Незламна й чарівна! Вражає Ваше вміння вбачати й розвивати потенціал інших. Просто бракне слів, щоб описати Вас.

Тож у цей день хочеться щиро побажати Вам не досягнення, а здійснення мрій. Легкою роботи й плідного відпочинку. Щастя, краси, тепла, приємних зустрічей щодня, щогодини, щохвилини…

Вітаємо з ювілеєм

Колектив Луганського національного аграрного університету вітає з ювілеєм завідувача кафедри харчових виробництв Валентину Федорівну Могутову!

Шановна Валентино Федорівно, у цей день хочеться висловити захоплення Вашим позитивним світосприйманням. Ви засвітчуєте посмішки на обличчях оточення. Ви даруєте радість. Ви заряджаєте енергією.

Тож нехай життя віддячить Вам незчисленною кількістю сонячних днів, світлих людей, приємних подій, непередбачуваних чудес, здійснених мрій.

Легкості Вам у подоланні усіх вершин. Злагоди і взаємності у стосунках із близькими, із колегами, із друзями.

Мітки: ,

Зустріч студентів агрономічного факультету з представниками Harveast Holding

В університеті відбулася чергова зустріч студентів агрономічного факультету з представниками Harveast Holding. Бесіда викликала, як завжди, жвавий інтерес серед студентства. Хотілося б вірити, що ця зацікавленість перетвориться у продуктивні дії: активне здобуття знань та застосування теорії на провідних підприємствах України.

Для мотивації, зазначимо, що наука, техніка та стратегії підприємництва в сучасному світі змінюються та розвиваються із шаленою швидкістю, тому крокувати в ногу з часом – це вже відставати, а слід випереджати.

ЛНАУ це усвідомлює. Переміщений у Харків університет одразу встановлює плідні взаємовідносини з аграрними підприємствами, що стало міцним фундаментом для впровадження дуальної освіти в навчальний процес.

Цю істину розуміють завідувач виробничої практики, декани факультетів, адміністрація університету, організовуючи зустрічі студентів із представниками великих компаній аграрного сектору.

Цю істину використовують представники підприємств, шукаючи майбутніх співробітників у стінах навчальних закладів, щоб встигнути забрати найкращих, щоб націлити на здобуття певних знань, умінь та навичок.

Цю істину знають далекоглядні студенти, вважаючи навчально-виробничу практику не лише частиною навчального процесу, а й шансом знайти своє місце вже сьогодні. Як приклад, Денис Катранжи, студент ЛНАУ, співробітник Харвіст Холдинг, молодий фахівець, який за 8 місяців отримав підвищення.

Тепер про неї дізнався й ти. Усвідом, зрозумій, використовуй!

Мітки: ,

Обіг земель сільськогосподарського призначення за селозберігаючою моделлю аграрного устрою України

Наукова доповідь Жука Валерія Миколайовича, доктора економічних наук, професора кафедри обліку і аудиту Луганського національного аграрного університету, академіка НААН, віце-президента Національної академії аграрних наук України «Обіг земель сільськогосподарського призначення за селозберігаючою моделлю аграрного устрою України» висвітлює світоглядні, філософські та економіко-теоретичні підходи до питань власності на землі сільськогосподарського призначення та їх обігу; розглядає наслідки земельної реформи та запровадження ринку землі за агрохолдингової та селозберігаючої моделей аграрного устрою; розкриває ефективність системного та синергетичного посилення результативності земельної реформи та ринку землі за рахунок адміністративно-територіальної, податкової, соціальної та інформаційної реформ; пропонує нормативно-правові положення щодо базових передумов запровадження та функціонування проселянського та селозберігаючого обігу земель.

Ця доповідь вмотивована необхідністю:

  • зняття політичної та громадянської напруги навколо питань дії мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення;
  • розкриття механізму передачі та капіталізації місцевих ресурсів для розвитку сільських територій;
  • формування парадигми (національної ідеї) Українозбереження у глобальному світі.

Для тих, кому небайдужі Україна, українські землі, наші села та селяни.

Завантажити і читати

Мітки:

(Русский) Зарубежные практики и стажировки (Practical trainings abroad)

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”.

Мітки:

Новорічна казка ЛНАУ

Жив-був Луганський національний аграрний університет із давніх-давен у віддаленому (для когось, а для нас найближчому) східному куточку України. Жив на долю не нарікаючи, труднощі долаючи та необхідні блага маючи: потужний науковий потенціал, досвідчений штат, далекоглядні мрії та реальні механізми щодо їх втілення. Студентів же видимо-невидимо. Проте це ще не казка…

У 2014 році настали тяжкі часи. Часи втрат, часи розпачу, часи відчаю, часи – геть від домівки. Проте це також зовсім не казка, до того ж й не новорічна!

З тих часів пристав наш університет-перекотиполе до Харківської землі. Зустрілися тут йому різні люди: і такі, які незадоволено шипіли, і такі, які щиро допомагали та підтримувала. Траплялися й всілякі негаразди, тому й численні перемоги й звершення були цінніше й бажаніше. Про цей період життя ЛНАУ вже написано й переписано історій тьмуща. Виходить не нова казочка!

Нині ж, напередодні найчарівнішого свята, хочеться повідати казочку про те як віру в чудеса, загублену в дитинстві, повернули студенти, проректори, професори, кандидати наук всіляких…

Усе розпочалося Читати все ››

Мітки: ,

Є! Перша футбольна звитяга ЛНАУ після переміщення в Харків!

Збірна команда університету стала володарем Кубку надії середніх ліг «B» 14-го розіграшу турніру (осінь-2017), що тривав протягом трьох місяців на полях Центрального парку культури і відпочинку ім. М. Горького.

Шлях до трофею був складним і по-справжньому бойовим. Команда значно змінилася порівняно із весною. Втратила лідерів, які закінчили університет, поповнилася дебютантами, дехто зі «збірників» поїхав на закордонну практику. Футбол – командна гра, і кожна зміна у складі вимагає часу, щоб навчитися грати разом. Отже, перших позитивних результатів довелося чекати майже місяць. Проте навіть під час програшних матчів хлопці були завзяті, непоступливі, демонстрували боротьбу не тільки на кожному клаптику спортивного майданчику, а й навіть на лавці запасних і трибунах для вболівальників.

У першому матчі аж троє гравців команди потрапили до лазарету, отримавши пошкодження. На жаль, перспективний першокурсник Юрій Лихненко через травму так і не зміг в подальшому взяти участь у турнірі.

Однією із найнапруженіших подій чемпіонату був матч з поточним на той час лідером Ліги «ZZ Company» під акомпанемент холодної зливи. Драматизму додав рецидив дуже серйозної травми досвідченого воротаря Віктора Юрова ще на початку першого тайму. У рамку став захисник Сергій Перепелиця, який став гідним замісником. За підсумком зустрічі наша збірна перемогла 8:6, а гол Костянтина Ромашенка став кращим у турі серед всіх ліг. До речі, Читати все ››

Мітки: ,
Top