Соціальна програма Scholarship

Запрошуємо студентів денної та заочної форм навчання Луганського національного аграрного університету прийняти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз – грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в Вашому навчальному закладі. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. 

Участь повністю безкоштовна. Ми оплачуємо навчання, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів. 

Детальніше про умови конкурсу дивіться тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ 

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: scholarship@seoquick.com.ua 

Лілія Ярмоленко, куратор соціальних і благодійних проектів 

Відкривай світ з ЛНАУ

Що ви знаєте про Данію? Напевно, не так багато. Проте студенти Луганського національного аграрного університету можуть поділитися особистими, у переважній більшості позитивними, враженнями від перебування в цій країні, бо пройшли там професійну практику. Активність вибору підприємств Данії для набуття досвіду нашими студентами не лишилась непомітною та відкрила нові можливості для подальшого співробітництва університету з агенцією міжнародного працевлаштування та імміграції. Зокрема, наприкінці листопада відбулася зустріч керівництва та міжнародної служби ЛНАУ з представниками Державної міграційної служби Королівства Данія, Ніколаєм Хартманом та Яне Нільсен. Читати все ››

Мітки: ,

Проекти агрономів

Заняття студентів ЛНАУ досить плідні та насиченні. Зокрема, нещодавно студенти агрономічного факультету, 1-ий і 3-ій курс, детально ознайомилися з особливостями різноманітних видів ґрунтів та можливостях вирощування томатів, розглянули історію та сучасний стан зрошувальних систем, історію сільського господарства в цілому. Що ж у цьому занятті особливого, тим паче для майбутніх агрономів? Принаймні, те, що обговорення матеріалу відбувалося англійською мовою, у рамках проектної діяльності.

Під час цих занять студенти виявили неабиякі творчі таланти, активно та із задоволенням брали участь у втіленні проектних задумів, проявили вміння згуртовано працювати в колективі.

Варто наголосити, що англійська мова – це невід’ємна складова особистісного та професійного зростання. До того ж, як показав вище зазначений досвід, опанування іноземної мови – це захоплюючий процес! То ж, беріть приклад зі студентів агрономічного факультету! Зрозумійте, що англійська мова – це фундамент необмежених можливостей необмеженого світу!

Мітки:

Скажи «ТАК» своєму успіху – пропозиція міжнародної служби ЛНАУ!

Міжнародна служба Луганського національного аграрного університету постійно розширює коло свого партнерства, щоб заохотити найвибагливіших студентів скористатися унікальною можливістю проходження закордонних практик. Адже це унікальний шанс підвищення власної конкурентоспроможності як фахівця, найлегший спосіб вивчення іноземних мов та подорожі без затрат!

Нещодавно було організовано зустріч студентської спільноти ЛНАУ з новим координатором міжнародних практик Тетяною Русанівською, представницею ТОВ «Профітім».

Якщо після цього заходу залишилися ті, що вагаються, робимо переконливі тези на згадку: Читати все ››

Мітки: , ,

ЛНАУ розвиває міжнародні зв’язки з Йорданією

У жовтні Луганський національний аграрний університет представив свої дослідження на міжнародній науковій конференції, що проходила в університеті Мута (м. Карак, Йорданія).

На конференції було презентовано 3 постерні доповіді, підготовані співробітниками факультету ветеринарної медицини: Людмилою Іванівною Пархоменко (зав. каф. фізіології та мікробіології, канд. вет. наук, доц.), Ганною Василівною Овчаренко (ст. викладач каф. фізіології та мікробіології, канд. мед. наук), Людмилою Іванівною Наливайко (д-р. вет. наук, старш. наук. співроб.), Русланом Анатолійовичем Дубіним (зав. каф. ветеринарної хірургії, терапії та акушерства, канд. вет. наук), Оксаною Вікторівною Івлевою (асистент каф. інфектології, якості і безпеки продукції АПК) та аспірантами Аль Саяснех Обада, Максимом Вікторовичем Казаковим.

Крім того, на прохання декана аграрного факультету університету Мута,  д-р. Фейсал Авадде, заслухано доповідь, за результатами НДР факультету: «Вплив низькоінтенсивного лазерного випромінювання на інкубацію яєць та імунокомпетентні органи курей».

Участь нашого університету в подібних конференціях відкриває більші можливості для подальших наукових досліджень та поглиблює міжнародне співробітництво. Зокрема під час цієї зустрічі, було досягнуто домовленості щодо співпраці в рамках наукових розробок з інфекційної патології птиці та обговорено намір щодо підписання угоди про співпрацю між університетом Мута та Луганським національним аграрним університетом.

Така угода – свідчення того, що ЛНАУ визнається світовою спільнотою, як університет, що здійснює свою освітню діяльність відповідно до міжнародних норм.

Мітки: ,

Роль лікаря ветеринарної медицини на підприємствах харчової промисловості

ПраТ «Оріль-Лідер» ­ – одне з провідних підприємств, що забезпечує внутрішній ринок України м’ясом птиці. Тож нещодавно студенти факультету ветеринарної медицини ЛНАУ мали можливість перевірити, як на виробництві дотримуються стандартів виготовлення якісної та безпечної продукції. Виїзне практичне заняття в забійному цеху – найкращий метод ознайомлення з усіма тонкощами технологічного процесу з боку ветеринарної експертизи та санітарії.

Варто зазначити, що на подібних підприємствах лікар ветеринарної медицини Читати все ››

Мітки: , ,

Шановна університетська спільнота!

Переміщення ЛНАУ в Луганську область є стратегічним та пріоритетним завданням для всіх структурних підрозділів університету та є таким, що відповідає державній політиці у сфері освіти щодо функціонування тимчасово переміщених вищих навчальних закладів на території Луганської та Донецької областей.

Переміщення університету відбувається відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 925 від 20.08.2018 року «Про організацію освітнього процесу у Луганському національному аграрному університеті» та має на своїй меті відновлення функціонування державної освітньої інституції – аграрного навчального закладу, як осередку проведення виховної, патріотичної, освітньої, наукової діяльності.

Відновлення функціонування Університету після переміщення до Луганської області (м. Старобільськ Луганська область, вул. Слобожанська 68) буде мати свої особливості, а саме: Читати все ››

Студенти ЛНАУ та їхні «Чемпіони Польщі»

Наприкінці жовтня у Кракові відбулася сімдесят перша міжнародна виставка породних морських свинок («LXXI Międzynarodowa Wystawa Rasowych Świnek Morskich»), яка зібрала учасників зі Словаччини, Чехії, Польщі та України.

У складі делегації нашої країни у виставці взяв участь Владислав Мирний, студент 3 курсу факультету ветеринарної медицини ЛНАУ, Президент українського клубу морських свинок («Ukrainian Cavy Club»).
Його «команда» показала дуже гарні результати Читати все ››

Мітки: ,

Майбутні інженери-механіки ЛНАУ на тракторному заводі

Якщо сторонній споглядач, необізнаний у процесах механізації аграрного виробництва, завітає на заняття до викладачів факультету механізації сільського господарства ЛНАУ, він буде вражений. Педагогічна майстерність професорсько-викладацького складу, з додатком яскравого наочного матеріалу, зацікавить навіть аж до самої кості гуманітаріїв. До того ж приємно дивує рівень розвитку вмінь та навичок сучасної техніки! Проте навіть досвідченим фахівцям, навіть обізнаним студентам корисно побувати на потужному підприємстві, щоб осягнути масштаби, розмаїття та практичну цінність техніки для сьогодення.

Майбутні інженери-механіки ЛНАУ нещодавно скористалися можливістю та відвідали Харківський тракторний завод. Там головний конструктор Юрій Шаповалов розповів про будову сучасних тракторів, умови виробництва та технологічне обладнанням тракторного заводу. Найбільш студентів вразив конвеєр складального цеху, як із окремих маленьких деталей та вузлів народжуються потужні машини. Завершили екскурсію оглядом стенду випробування готової техніки, призначеної для виконання найрізноманітніших робіт у багатьох галузях промисловості, сільського та комунального господарства, будівельної сфери.

Тепер можна не хвилюватися, студенти факультету механізації готові до проходження виробничої практики та вмотивовані на подальше працевлаштування на сто відсотків!

Мітки:

Студенти будівельного факультету ознайомлюються з виробництвом плитки

Висококваліфікований спеціаліст із будівництва, архітектури та покращення житлових умов в цілому повинен бути обізнаним абсолютно у всіх питаннях цієї виробничої сфери – упевнені співробітники Луганського національного аграрного університету. Тому 9 жовтня відбулося виїзне практичне заняття на Харківському плитковому заводі.

Студенти будівельного факультету ЛНАУ ґрунтовно ознайомилися з технологією виробництва керамічної плитки, стандартами дійсно якісного продукту та сучасними методами й тенденціями декорування. Збільшенню мотивації сприяла екскурсія по різним цехам і відділенням заводу, а саме: цех по виробництву гранульованого скла, масо-заготівельне відділення, виробництво керамограніта, випробувальна лабораторія. До того ж студенти були вражені обсягами роботи сучасного італійського обладнання підприємства таких відомих компаній, як SACMI та «Barbieri & Tarozzi».

Схвальні відгуки студентів – найкращий доказ того, що методика виїзних занять цікава, популярна та має свої позитивні результати з боку поглиблення знань у виробничих питаннях майбутнього фаху, і подальшого працевлаштування випускників університету.

Мітки: , ,
Top