Оголошення

В Луганському національному аграрному університеті працює Державна інспекція вищих навчальних закладів України за адресою: вул. Алчевських, 44, ауд. 118 з 9:00 до 18:00.

Перерва 13:00-14:00.

«English for universities» набирає оберти

The British Council is the United Kingdom’s international organization
for cultural relations and educational opportunities

Проект Британської ради «English for universities» набирає оберти. І наш ВНЗ, який приєднався до проекту цього року, також приготував свій внесок в поширення передового досвіду викладання англійської мови для професіоналів.

Викладачі ЛНАУ В.В. Тупченко, М.А. Любіна, Т.А. Одинцова, та О.П. Троян зустрілися з колегами Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка, щоб поділитися знаннями, які були отримані у BRITISH COUNCIL SUMMER SCHOOL у липні 2017. Викладачі обговорювали такі методичні питання щодо викладання англійської мови як «English for specific purposes», «What is ESP?», «The place of ESP in the broad family of English teaching disciplines», «Lesson planning in ESP», «Components of a lesson» та інші.

Найбільшу полеміку спричинили питання мотивації та демотивації оволодіння іноземною мовою за професійним спрямуванням у студентських групах та зв’язок цього з впровадженням ЗНО з іноземної мови для майбутніх здобувачів ступеню магістра. У дискусії прийняли участь викладачі кафедри мовної підготовки Т.Л. Полякова, Т.В. Герасимчук, О.В. Мокроменко, І.В. Стремоухова, Л.В. Бабай, Є.С. Ємельянова, О.А. Анастасьева та Н.В. Скіданова.

Мітки: ,

ЛНАУ налагоджує зв’язки з роботодавцями

02 листопада в м. Київ пройшов День молодого спеціаліста «Твій професійний шанс». Програма передбачала проведення двох секцій: «Школа працевлаштування» та «Ярмарок вакансій». Мета заходу – налагодження зв’язку між роботодавцями та фахівцями аграрної галузі для полегшення пошуку місця для проходження виробничої практики чи роботи. Організатор Дня молодого спеціаліста Науково-методичний центр «Агроосвіта» за підтримки порталу Агрокар’єра, чий представник, до речі, торік приїздив до університету з презентацією. Перед та після заходу учасники мали змогу оглянути експозицію Міжнародної виставки ефективних рішень для агробізнесу агропромислового виробництва вітчизняного і міжнародного рівня. Там було репрезентовано більше 400 компаній із 20 країн світу, що зайняло 30 000 м2 виставкової площі, 3 павільйони та відкритий майданчик. Організатор виставки Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

Читати все ››

Мітки: , ,

ЛНАУ відзначає Міжнародний день Проектного менеджера

Міжнародний день Проектного менеджера (1 листопада) ЛНАУ зустрів у Львові, а саме у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, де відбувся Фінал VI Відкритого конкурсу проектів.

На цьому заході наш університет представляв Харьковський Олександр, магістрант будівельного факультету. Його проект: «Організація архітектурно-просторової доступності вокзалу «Харків-Пасажирський» (науковий керівник Фесенко Т. Г.) уже приніс І місце на конкурсі «Гендерна політика очима молоді». Тут отримав перемогу в номінації «Креативний підхід у висвітлені проекту».

Луганський національний аграрний університет пишається науковими здобутками своїх студентів. Проте, слід зазначити, що це результат кропіткої викладацької праці та позитивних навчально-методичних змін.

У цьому навчальному році підготовка проектних менеджерів здійснюється за новою магістерською програмою «Управління інвестиційно-будівельними та девелоперськими проектами», керівник програми – Фесенко Т. Г., к.т.н. (спеціальність 05.13.22 – управління проектами та програмами), доцент (кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві). Форми та методи навчання за новою магістерською програмою орієнтовані на індивідуальну роботу зі студентом і розвиток його креативного мислення.

Перемоги в конкурсах підтверджують правильність та дієвість обраної методики. Як бачимо, заявляємо про те, що розвиваємо креативність – отримуємо перемогу у відповідних номінаціях. ЛНАУ – слова не розминаються з ділом!

Мітки:

ЛНАУ на шляху до впровадження екологічного аграрного виробництва

Органічне виробництво – що це? Сучасний тренд або нагальна необхідність людства? Луганський національний аграрний університет шукає відповіді та долучається до змін.

2 листопада 2017 р. у Науково-методичному центрі «Агроосвіта» відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Ефективність використання екологічного аграрного виробництва».

Учасників Конференції привітали:

 • Хоменко Микола – заступник директора з методичної роботи НМЦ «Агроосвіта»;
 • Ковальова Олена – заступник Міністра аграрної політики та продовольства України;
 • Лутак Віталій – головний спеціаліст сектору аграрної та спеціальної освіти Міністерства освіти і науки України;
 • Йоахім Ленц – керівник проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства»;
 • Милованов Євген – Голова правління Федерації органічного руху України

Кращі практики впровадження органічного виробництва та перспективи розвитку органічного сектору в України презентовані в доповідях: Читати все ››

Мітки:

Вітаємо із днем народження!

Сьогодні свій маленький ювілей святкує Велика людина. Кандидат ветеринарних наук, доцент, декан факультету ветеринарної медицини – Олексій Петрович Бабенко!

Шановний Олексію Петровичу! Колектив Луганського національного аграрного університету щиро вітає Вас! Перш за все, бажаємо Вам міцного здоров’я, щоб не вичерпувалося джерело сил, енергії та завзяття. По-друге, життєвої гармонії. Хай буде злагода і в колективі, і в родині, і в країні! По-третє, наснаги, щоб було нестримне бажання творити, шукати та змінювати світ на краще.

Щоденна біганина з’їдає наші дні, інколи бракує часу сказати – дякуємо! Тому сьогодні хочеться подякувати Вам за Вашу роботу, за те, що Ви з перших днів переміщення з нами та докладаєте всі зусилля на відродження нашого університету. Ви неперевершений педагог, а краще тому підтвердження повага та любов Ваших студентів!

Щастя, добробуту, успіху завжди!

Мітки:

Повчальне чаювання

Восени хочеться чаю … у невимушеній компанії … у тихому, затишному місці! «Чайна фабрика «Ahmad Tea» – ідеальний варіант», – подумали студенти агрономічного факультету ЛНАУ. До речі, цей ті-брейк виявився корисним.

Не дарма, чайна церемонія вважається мистецтвом, окремою філософією, бо навіть під час екскурсії на фабрику можна переосмислити життя. Наприклад:

 • Усі різноманітні види традиційного чаю виготовляють із Камелії китайської. Від тривалості ферментації залежить буде чай жовтим, зеленим чи чорним. – На старті всі однакові лише докладені зусилля та час роблять нас такими, якими ми прагнемо бути.
 • Конкуренція в чайній галузі дуже своєрідна. Виробники переконані, що чай не має категорій гірший – кращий, а має категорії до вподоби – не до вподоби. – Не варто намагатися бути краще за інших, слід завжди бути собою.
 • Чай збирають вручну, бо засоби механізації грубі та не підходять для такої тендітної справи. – «У часи космічної ракети, кібернетики та інших див», без людини навіть чаю не поп’єш!!!

Це лише декілька висновків, які зробили студенти ЛНАУ під час візиту на фабрику «Ahmad Tea». Крім того, було розвінчано міф про те, що пакетований чай гірший за розсипний. Він такий самий, просто додатково подрібнений для швидшого заварювання.

Хотілося б факт відсутності в Україні чайних плантацій зробити міфом! А що, студенти-агрономи, зможете виростити?!

Мітки:

Конкурс наукових робіт «Гендерна політика очима української молоді-2017»

Студенти Луганського національного аграрного університету, переважно будівельного факультету, обізнані в гендерній тематиці. Це обумовлено зусиллями Тетяни Григорівни Фесенко (доцент кафедри будівництва та архітектури, к.т.н., доц.) та підтверджено перемогами у конкурсі «Гендерна політика очима української молоді».

Торік наукова робота Аннабаєва Еляса та Розсильного Миколи, студентів будівельного факультету ЛНАУ, була відзначена на цьому конкурсі ІІІ місцем (http://lnau.in.ua/?p=3477).

Цього року там було представлено чотири роботи від нашого університету:

 • «Гендерний аудит доступності архітектурно-планувальних рішень вокзального комплексу (на прикладі вокзалу «Харків-Пасажирський» (виконавці: Харьковський Олександр і Білан Михайло – магістранти будівельного факультету);
 • «Параметри гендерно-сенситивних спортивних майданчиків» (виконавець: Розсильний Микола – магістрант будівельного факультету);
 • «Global Gender Gap Index: презентативність України у досягненні гендерної рівності» ( виконавці: Точонова Владислава – студентка 2 курсу факультету ветеринарної медицини, Переверзєва Вікторія – магістрантка будівельного факультету);
 • «Gender Focal Point» як дієвий інструмент системи управління міськими проектами і програмами» (виконавець: Затонський Костянтин – магістрант заочного факультету спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія»).

Науковим керівником усіх зазначених робіт є – Тетяна Григорівна Фесенко!

24 жовтня 2017 р. у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова відбулася Підсумкова конференція ХІ регіонального наукового конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді», де було визначено фіналістів, серед яких студенти ЛНАУ: Харьковський Олександр (І місце) і Розсильний Микола (ІІІ місце).

Перш за все хочеться звернутися до наукового керівника. Тетяно Григорівно, бракує слів, щоб висловити вдячність. Ви неперевершений педагог та науковець. Ви знахідка для студентів, колег та університету в цілому.

Університет пишається своїми переможцями. Бажає подальших особистих перемог, що стають гордістю викладачів та покращують життя нашої країни!

P.S.: Інформація про конкурс розміщена на сайтах: ХОДА http://dniokh.gov.ua/?p=39979, Гендерного центру ХНУМГ https://www.facebook.com/GenderCenter/

Мітки:

Три роки. ВІД зміни Адреси ДО оновленнЯ

20 жовтня 2014 року Луганський національний аграрний університет народився вдруге. Це було неможливо без усвідомлення головного, що ЛНАУ – це не будівлі, що лишилися в Луганську, ЛНАУ – це я, ти, ми, вони…Луганський національний аграрний університет – усі патріотично налаштовані люди, що здатні на самовіддану працю заради збереження аграрної науки Донбасу, незважаючи на труднощі, утиски та негаразди, можуть згуртуватися та підтримувати один одного.

Це:

Микола Володимирович Брагнінець – керівник, який у часи розпачу та невідомості, знайшов у собі сили зберегти університет, освітити подальший шлях для сотні людських життів, дав можливість науковцям та педагогам займатися улюбленою справою, а студентам знайти своє покликання.

Олена Миколаївна Знаткова – помічник ректора, помічник і порадниця кожного, джерело внутрішньої сили університету. Виснажена і спустошена, вона все одно знайде слова підтримки та спосіб допомогти студентам, колегам та їхнім родинам.

Катерина Олександрівна Родіонова – людина, яка не лишається байдужою до проблем інших, саме завдяки її зусиль студенти та викладачі ЛНАУ змогли влаштувати свій побут.

Анастасія Сергіївна Ткаченко – майстер заряджати позитивною енергією, створювати гарний настрій, дарувати посмішки.

Це всі, хто майже цілодобово без вихідних і відпусток відроджує ЛНАУ на новому місці, власноруч створюючи умови для існування. Це всі, хто вирішив зв’язати свою долю з переміщеним університетом. Це всі, хто відчуває біль іншого й радіє чужому щастю. ЛНАУ – це не просто навчальний заклад, це велика родина.

Це правильно, відзначати сімейні свята, щоб попри щоденного буденного поспіху мати можливість висловити свою вдячність та, стоячи пліч-о-пліч, випустити в небо одне на всіх бажання…

МИ Разом!

Мітки:

Мовна студія «Dialogue»

London is the capital of Great Britain – майже все, що залишалося в головах минулого покоління школярів та студентів не філологічних факультетів. Такі обмежені знання пояснювалися відсутністю мотивацій та можливостей до поглибленого вивчення іноземних мов. Якщо першу зазначену проблему із легкістю подолали розширення інформаційного та діалогового простору між країнами, інша – актуальна по сьогодні.

Проте Луганський національний аграрний університет дотримується рушійного принципу у своїй діяльності – Можливості поруч. Мовна студія «Dialogue», яка діє в ЛНАУ, допомагає своїм слухачам вивчити англійську мову, зберігаючи час та фінанси. Мовна студія «Dialogue» – це високий рівень викладання, значний педагогічний досвід, професіоналізм за помірними цінами.

У цьому вже встигли переконатися слухачі нового набору, адже навчальний рік у студії розпочався. Бажаємо новачкам успіхів. Нехай їхня бездоганна англійська буде викликати сумніви щодо нерідності! Усе залежатиме від учнів, адже викладачі мовної студії – це справжні професіонали.

Мітки:
Top