Конкурс на заміщення вакантної посади

Луганський національний аграрний університет оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників Луганського національного аграрного університету.

На виконання Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 05.10.2015 р. №1005 «Про затвердження Рекомендацій щодо проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання ними трудових договорів (контрактів)», Положення про конкурсний відбір та призначення на посади науково-педагогічних
і педагогічних працівників Луганського національного аграрного університету, затвердженого вченою радою Луганського національного аграрного університету (протокол № 1 від «29» січня 2020р.), Статуту Луганського національного аграрного університету (затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 31.01.2019 № 86,

Оголошується конкурс на посаду:

Факультет агрономії та будівництва

доцент кафедри агрономії та лісівництва – 1.

 

Претенденти на заміщення вакантних посад подають до загального відділу університету такі документи:

Завантажити бланки одним файлом

Претендентом, за його бажанням, можуть бути надані й інші документи, що засвідчують його професійні якості.

 

Подати заяву та документи можна за адресами:

 • 92700, вул. Слобожанська, 68, м. Старобільськ, Луганський національний аграрний університет, відділ кадрів;
 • 84122, вул. Свободи 23, м. Слов’янськ, Луганський національний аграрний університет, кабінет загального відділу університету.

Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати за телефоном +38 (050) 021 22 81

Увага! У ЛуганськомуНАУ створено комунікативний майданчик «Скринька ідей» – унікальна можливість поглянути на університет із вашого кута зору

У вас виникла позитивна, конструктивна ідея, яка, на вашу думку, здатна вдосконалити освітній процес, покращити побут, урізноманітнити поза аудиторну активність, розвити університетські традиції та інновації, розширити дуальну освіту та зв’язки з агробізнесом – пишіть у «Скриньку ідей». До речі, ваша ідея не означає ваша реалізація, тому час, знання та навички, ресурси тощо, необхідні для її впровадження, не будуть вашим особистим клопотом 

Чиї пропозиції нас цікавлять? Усіх, хто є частиною університетської спільноти, а також тих, хто піклується про розвиток університету, хоче налагодити плідну взаємодію: здобувачів освіти, викладачів, співробітників університету, представників громадських організацій, місцевої влади, агробізнесу, стейкхолдерів, місцевих громад та інших навчальних закладівОдним словом, маєте ідею – пишіть усі!  

Ваші ідеї приймаються: 

– онлайн за посиланням: http://lgnau.edu.ua/ideasbox/ 

– офлайн за адресоюДонецька область, м. Слов’янськ, вул. Свободи, 23 

Ідеї кожного будуть розглянуті, проаналізовані та по можливості втіленні в життя! Здійснюємо мрії разом 

Оголошення про набір в стартап школу для студентів та викладачів університетів Донецької та Луганської областей

У вересні 2020 року проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID)  та Інноваційний холдинг “Сікорскі Челендж” підписали грантову угоду “Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей”.

В рамках  цього проєкту тренери Інноваційного холдингу “Сікорскі Челендж” проведуть для слухачів стартап шкіл (студентів та викладачів університетів) два навчальних цикли, кожен з яких складається з 4-х дводенних тренінгів:

 • «Вступ до стартап бізнесу. Основи бізнес-моделювання. Розвиток роботи з клієнтами»
 • «Розробка бізнес-продукту на основі переліку проблем та потреб клієнтів»
 • «Фінансування та організація стартап компанії»
 • «Маркетингові стратегії та цифрові комунікації. Типові помилки при запуску стартапу»

Головна мета цих тренінгів – забезпечити слухачів стартап шкіл знаннями і навичками, які допоможуть їм монетизувати свої інноваційні ідеї та сприятимуть незалежній підприємницькій діяльності, що орієнтована на розроблення і виведення на ринок власного продукту.

Стартап-команди студентів і викладачів отримають знання і навички, які допоможуть:

 • Розвити креативне мислення
 • Навчитися працювати в команді
 • Перевірити свої гіпотези бізнес-ідеї на потенційних клієнтах
 • Сформувати бачення прототипу бізнес-продукту (послуги)
 • Розробити фінансові бізнес-моделі

Запрошуємо на навчання! Реєстрація за посиланням https://bit.ly/32g0Ek4

Перший тренінг відбудеться 16-17 грудня 2020 року у м. Слов'янськ, вул. Свободи, 23, 2 поверх, каб. конферец-залу.

Додаткову інформацію можна отримати у відповідального за проведення заходу – Сергієнка Сергія Сергійовича, тел. +380669851731.

Шановні друзі!

У вівторок, 1 грудня 2020 року, о 13:00 запрошуємо на вебінар, присвячений процесу подачі заявки на участь у конкурсі стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука.

 

Координаторка спільноти «Завтра.UA» Ірина Беседа відповість на ваші запитання, а також розкаже:

📂 які документи необхідно підготувати для участі в конкурсі;

💻 як правильно заповнити заявку;

📅 про етапи конкурсу;

🚀про можливості, які отримають стипендіати;

 

Для участі просимо зареєструватися за посиланням: http://bit.do/fLpdD

 

Заявки на участь у конкурсі стипендіальної програми «Завтра.UA» приймаються на сайті https://zavtra.in.ua до 18 грудня 2020 року.

Актуальні проблеми та наукові звершення молоді на початку третього тисячоліття

В Луганському національному аграрному університеті 19 листопада у дистанційному форматі пройшла вже традиційна V Науково-практична конференція студентів, магістрантів та аспірантів. Цього року до участі було залучено здобувачів, окрім нашого університету, з інших закладів вищої освіти та наукових установ: ВСП «Донбаський аграрний фаховий коледж ЛНАУ», ХНЕУ імені Семеня Кузнеця, Український державний університет залізничного транспорту, Одеський державний аграрний університет, Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Інститут тваринництва НААН України. Залучено іноземних учасників: Mustafa Al-Rawashdeh, Ghaid J. Al-Rabadi – Mutah University, Karak, Jordan.

Усього до учасниками було надіслано 230 матеріалів доповідей. Робота конференції відбулась за такими секціями:

 

– Сучасні проблеми агрономії та лісівництва та шляхи їх вирішення;

– Актуальні проблеми охорони навколишнього середовища;

– Біологічні технології на початку нового тисячоліття

– Харчові технології: теорія, практика, перспективи;

– Сучасні проблеми будівництва, архітектури, геодезії та землеустрою;

– Філософські та гуманітарні проблеми освіти і науки;

– Актуальні проблеми ветеринарної медицини;

– Економічні проблеми модернізації та інвестиційно-інноваційного розвитку підприємств;

– Технічні засоби в агропромисловому комплексі.

Зустріч менторів зі студентами-агрономами програми «Агрокебети»

17 листопада відбулася зустріч менторів – топ-менеджерів українського аграрного бізнесу представників компаній HarvEast Holding, Syngenta, Миронівський хлібопродукт – зі студентами ЛНАУ. Модератором зустрічі виступив Анатолій Циркун, керівник освітнього проєкту «Агрокебети».

Зустріч почалася з привітання Алекса Ліссітси, голови Наглядової ради «Агрокебетів», президента Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та Генерального директора ІМК.

«Цей рік є нетиповим для нас, питання пандемії коронавірусу по всьому світу залежить не від нас, і відповідно ми пристосовуємося до тих умов, які в нас є. Очевидно, що пандемія внесе свої зміни в життя, в освіту, в бізнес. На сьогоднішній день, дійсно, пандемія вплинула на аграрний сектор менше ніж на інші, але і у аграрному секторі ми також відчуваємо ці проблеми. Багато проблем виникли через те, що закрились деякі бізнеси. Постраждали молочна та м’ясна галузі, оскільки споживання цієї продукції суттєво впало за останні місяці. Крім проблем з пандемією, вплив мають ще й зміни клімату – і вони показали, які величезні проблеми можуть виникнути у наших виробників там, де навіть не думали, адже в зону ризикованого землеробства потрапили наші основні виробники. Не забуваймо про те, що люди повинні харчуватися завжди, тому ми з вами, як професіонали в аграрній галузі, будемо забезпечені роботою і в майбутньому. Тому я дуже радий, що ви обрали професію саме в агросекторі. Радію тому, що до нас цього року приєднався Луганський національний аграрний університет, і дуже вдячний Програмі USAID, яка підтримує цю програму і не лише з ЛНАУ», – привітав він студентів.

Наступним етапом в реалізації освітнього процесу для студентів учасників програми буде обрання персональних менторів, підготовка до практики та вибір теми магістерської роботи.

Шановні друзі!

Центр патріотичного та культурно-естетичного розвитку студентів ЛНАУ підібрав та провів для вас презентацію вельми актуального, корисного, суттєвого, практичного курсу з основ е-демократії на платформі ВУМ: «Практикум активіста цифрової епохи. Посібник з інструментів е-демократії».

Команда ВУМ online зазначає такі переваги у навчанні:

 • Безкоштовний доступ до курсiв 24 години на добу;
 • Самостiйне планування навчання: де? коли? з ким?
 • Можна обрати власний ритм навчання: прослухати одразу всi лекцiї або з певними перервами;
 • Можна обирати швидкість мовлення викладача у курсі завдяки функції плеєра;
 • По закiнченню навчання отримати власний iменний Диплом i Сертифiкат;
 • Пiсля отримання Диплома чи Сертифiкату зустрiчатися з викладачами та студентами-однодумцями;
 • Доступ до рiзноманiтних курсiв по громадянським компетенцiям, особистicному зростанню, розвитоку рис підприємця та інструментам розвтитку громад.

Було детально розказано, які теми передбачено програмою курсу, чим він корисний кожному з вас, як зареєструватися тощо. Хто не зміг бути на презентації, заходьте за посиланням:

https://lgnau-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/s_tsviatkova_lgnau_edu_ua/EcG_uJdJfoRDmjsGFeOhojUBUw3331KpqPwYpiAj768dwQ?e=w9XTgX

24 листопада 2020 року кафедрою будівництва, архітектури, геодезії та землеустрою проведена онлайн зустріч здобувачів освіти з кандидатом технічних наук, доцентом кафедри будівельних конструкцій Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, інженером-проектувальником ПАТ «Проектний та науково-дослідний інститут «Харківський ПРОМБУДНДІПРОЕКТ» Павлом Михайловичем Фірсовим. Під час зустрічі Павлом Михайловичем була розглянута одна з найцікавіших конструкцій, що широко використовується в будівництві – ферма. Він ознайомив студентів з видами металевих ферм, що проектуються в сучасній будівельній галузі, ознайомив з основними галузями застосування металевих ферм, були закріплені знання про основні структурні елементи ферм, студенти мали змогу отримати теоретичну базу для проведення подальших розрахунків металевих ферм промислових і цивільних будівель.

Шановні студенти!

Прагнете бути агентом змін? Хочете мати змогу впливати на зовнішні обставини, що вас вкрай не влаштовують? Центр патріотичного та культурно-естетичного розвитку підібрав для вас вельми актуальний, корисний, суттєвий, практичний курс з основ е-демократії на платформі ВУМ: «Практикум активіста цифрової епохи. Посібник з інструментів е-демократії».

26 листопада в каналі Teams «Культурно-просвітницькі заходи» відбудеться презентація цього курсу. Ми детально розкажемо вам, які теми передбачено програмою курсу, чим він корисний кожному з вас, як зареєструватися тощо. Не пропустіть, четвер о 15.00!

Кафедра економіки підприємства, маркетингу та економічної теорії запрошує всіх охочих долучитися до відкритої лекції к.е.н. Балдика Дениса

Дисципліна: “Історія економіки та економічної думки”

Тема леції: “Формування засад ринкового господарства в Україні”