Вступ до ЛНАУ

Бажаєш отримати заряд оптимізму та невичерпного позитиву, яскраві емоції, гарний настрій, запальні посмішки й захоплення від отримання нових знань, спілкування, унікальних можливостей? Луганський національний аграрний університет запрошує тебе до своєї університетської родини!

Луганський національний аграрний університет пропонує своїм абітурієнтам значно більш, ніж звичайний ЗВО. Це не лише велика кількість спеціальностей агрономічного, економічного, технологічного, екологічного, ветеринарного спрямування, які, до речі, за багатьма рейтингами є найперспективнішими професіями не тільки в Україні, а й закордоном. Університет, який зміг вистояти та зрости в умовах переміщення, не зрадивши свої місію та переконання, навчить кожного долати труднощі та з надією дивитися в майбутнє, впевнено йти до своєї мети, вірити в себе. Тут розуміють кожного студента та ніколи не залишають віч-на-віч із власними проблемами!

ЛНАУ знає, як бути переможцем! Вступ до ЛНАУ – шлях до успіху! У цьому переконалися тисячі студентів! Тож, не зволікай! Ми чекаємо тебе в дружній родині ЛНАУ!

#вступдоЛНАУ

Мітки: ,

Розподіл обсягів прийому за державним замовленням на 2018 рік (освітній ступінь – МАГІСТР)

Завантажити в PDF

Розподіл обсягів прийому за державним замовленням на 2018 рік (освітній ступінь – МАГІСТР)

Розподіл обсягів прийому за державним замовленням на 2018 рік (освітній ступінь – БАКАЛАВР)

Завантажити в PDF

Розподіл обсягів прийому за державним замовленням на 2018 рік (освітній ступінь – БАКАЛАВР)

Вітаємо випускників Луганського національного аграрного університету!

Так вже влаштовано в житті, що хороший час завжди пролітає швидко. Ось так само швидко і пролетів час Вашого навчання в університеті. Здавалося б, ще недавно Ви ступили на поріг навчального закладу, не знаючи, що чекає далі. А далі було студентське життя повне радісних вражень і дрібних прикростей, і ось тепер – випуск. Дякуємо кожному з Вас за нестримну енергію у відродженні, становленні та розвитку нашого університету в умовах переміщення. І хоча ми чекали цієї миті, поруч з радістю у нашому серці панують зворушливі спогади про минулі роки навчання.

Луганський національний аграрний університет цінує, що Ви були поряд у найскрутніші часи. Без Вас ми б не вистояли. Усією душею сподіваємося, що здобутті знання полегшать подальший шлях, що усі випробування долі лишилися позаду, що Ви будите мати найвищий рейтинг по життю. Щасти Вам!

Мітки: ,

Відео-інструкція щодо реєстрації електронного кабінету та подання заяв

Урочисте вручення дипломів випускникам університету, що навчались на базі ВП «Старобільський технікум ЛНАУ»

Луганський національний аграрний університет, хоч і переміщений до Харкова, продовжує невпинно працювати, щоб аграрний сектор Луганської області не знав нестачі у високваліфікованих працівниках. Завдяки вміло організованому навчальному процесу на базі відокремленого підрозділу ЛНАУ у с. Веселе, діти з віддалених куточків області, які з об’єктивних причин не можуть навчатися далеко від дома, мають змогу отримати якісну освіту та заслужене урочисте свято – випускний.

27 червня 2018 року відбувся випуск бакалаврів Луганського національного аграрного університету, які навчалися на базі ВП «Старобільський технікум ЛНАУ». Цього року проректор з навчально-наукової роботи Олексій Анатолійович Овчаренко вручив 87 дипломів випускникам п’ятьох спеціальностей. Щиро привітавши молодих спеціалістів, він наголосив, що «отриманий документ – це не просто свідоцтво про кваліфікаційний рівень, це, перш за все, квиток у щасливе майбутнє».

Тож бажаємо нашим випускникам бути мобільними, бути креативними, бути активними! А головне, не боятися мріяти, і тоді Всесвіт обов’язково надасть вам можливості для їх здійснення, як реалізовує ваші бажання Луганський національний аграрний університет.

Мітки: , ,

Оголошення про обрання за конкурсом на посади

Луганський національний аграрний університет (м. Харків, вул. Алчевських, 44) повторно оголошує з 27 червня 2018 року обрання за конкурсом на посади: Читати все ››

Мітки:

Освітній центр «Донбас-Україна» ЛНАУ

У Луганському національному аграрному університеті діє Освітній центр «Донбас-Україна», який спрощує процедуру вступу для абітурієнтів із територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Саме тому на початку червня університет мав можливість презентувати себе на загальнодержавному рівні Днів відкритих дверей закладів вищої освіти, на базі яких створені подібні центри. Захід відбувся 01.06.2018 у м. Сєвєродонецьк Луганської області на базі одного з переміщених ВНЗ – Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Його організатором був Департамент освіти та науки Луганської обласної державної адміністрації зі сприяння та ініціативи Міністерства освіти і науки України. Адже допомогти отримати якісну вищу освіту кожній дитині з тієї території – це обов’язок переміщених університетів та держави в цілому. 

Представники ЛНАУ, Читати все ››

Мітки: , ,

Загальні збори членів АЕНУ

Академія економічних наук України – всеукраїнське об’єднання, що на основі спільних професійно-наукових інтересів на добровільних засадах згуртовує провідних вчених-економістів, керівників підприємств, фахівців-практиків, політиків держави. Зібрали академіків у Харкові  президент академії – доктор економічних наук, професор, академік НАН України Амоша Олександр Іванович, віце-президент – доктор економічних наук, професор Білопольський Микола Григорович, вчений секретар академії – доктор економічних наук Ляшенко Вячеслав Іванович.

У діяльності цієї організації науково-педагогічні працівники Луганського національного університету беруть активну участь. Зокрема, доктор економічних наук, професор Євген Олександрович Фірсов – академік АЕНУ, доктор економічних наук, доцент Ігор Миколайович Кукса та кандидати економічних наук, доценти Ольга Володимирівна Орлова-Курилова й Олександр Миколайович Германенко – члени-кореспонденти АЕНУ. Читати все ››

Мітки:

ЛНАУ: вчора, сьогодні, завтра!

Плекаючи традиції та змінюючись відповідно до вимог часу, переміщений ЛНАУ крокує в майбутнє. За звичаєм, у травні місяці в університеті відбувається масштабний захід, концепція якого завжди неочікувана, завдяки невгамовним ідеям помічника ректора Олени Миколаївни Знаткової.

17 травня в університеті пройшов унікальний мотиваційний фестиваль: «Мрій, дій, досягай!». Це дійство увібрало в себе стільки подій, думок, ідей, алюзій, скільки символів закодовано у вишиванці. Цей день став потужним зарядом позитиву та енергії змін для кожного з присутніх!

Відбулася зустріч нинішніх студентів із відомими, цілеспрямованими та захоплюючими випускниками Луганського національного аграрного університету: Тарас Джамалов – генеральний директор Lenovo Ukraine; Марина Богун – засновник та організатор фестивалю «Дорога на Схід», старший менеджер із маркетингу Райффазен Банк «Аваль»; Ігор Сироватко – директор по роботі з клієнтами OLX в Україні, Казахстані, Узбекистані. Їхні блискучі виступи та особисті історії дали змогу зрозуміти, що кожен може зробити свої мрії реальністю!

У цей день ЛНАУ урочисто відмітив наукові здобутки нинішніх студентів та викладачів. Це заклик до всіх: «Не бійтесь мислити, адже все, що ми маємо, колись було просто чиєюсь ідеєю!»

Порадували й творчі виступи, як і знаних талантів університету, так і нових зірочок, а також запрошених гостей, зокрема спів Марини Богун. Знаєте, безперечно, слід невпинно шліфувати всі грані своєї особистості, адже, перифразуємо вислів, скільки талантів ми розів’ємо – стільки разів будемо людиною!

Ось такий плідний та насичений інформаційно захід відбувся в Луганському національному аграрному університеті. Захід, вдягнений у вишиванку, як знак єднання часів, поколінь та нації!

Як висновок, хочеться зазначити, що асортимент мотиваційних джерел достатньо різноманітний та індивідуальний. Хтось черпає життєдайні сили та енергію в улюбленій роботі, дехто – у творчості, у коханні, у родині, у матеріальному добробуті, проте абсолютно всі знаходять розраду в підтримці однодумців. Головне, не боятися мріяти, обрати саме свій шлях та сміливо йти уперед, долаючи перешкоди та не забуваючи, що найчастіше щасливими нас робить не очікуваний результат,а сам процес!

Мітки: ,
Top