День кондитера

Факультет харчових технологій Луганського національного аграрного університету знається не лише на технологіях виробництва якісної м’ясної та молочної продукції. Усі пам’ятають смачні налисники, якими наші технологи щедро годували на Масляну! Проте таланти викладачів та студентів цього факультету дійсно не мають меж!

3 травня 2018 року у Харківському міському центрі зайнятості відбувся незвичайний профорієнтаційний захід – «День кондитера», у якому факультет харчових технологій ЛНАУ взяв активну участь. Студенти факультету влаштували змагання-майстер-класи серед команд юних кондитерів, запропонувавши школярам прикрасити торти кремом, зробити чудесну квіточку з кондитерської мастики, і, наприкінці, поласувати своїм кулінарним шедевром. Це було захоплююче, весело, корисно й смачно!

Технологи не забули нагадати майбутнім абітурієнтам, що в Луганському національному аграрному університеті є ще багато інших цікавих спеціальностей. Тут вас навчать виробляти різноманітні пристрої, що полегшують аграрне виробництво та життя в цілому. Тут ви дізнаєтеся, як правильно вирощувати всі види флори та дбати про різних представників фауни. Тут ви станете на захист планети Земля від екологічних проблем тощо. Випускники ЛНАУ – справжні професіонали, яких чекає успішне майбутнє!

Дякуємо за таку яскраву, майстерну та смачну презентацію нашого університету студентам ІІ курсу факультету харчових технологій Оганесян Діані та Трубіцину Андрію, а також усім викладачам, що вкладають знання та душу у майбутніх фахівців.

Р.S.: Вступ до ЛНАУ – шлях до солодкого життя!

Мітки:

Ярмарок вакансій ЛНАУ

Працевлаштуванні студента – це прямий обов’язок навчального закладу чи особистий клопіт кожного випускника? Можливо, відповідь на це питання не одностайна, проте Луганський національний аграрний університет не знімає із себе відповідальності за майбутню кар’єру своїх студентів. Навіть (або особливо!) в умовах переміщення адміністрацією було докладено масу зусиль, щоб створити ефективну платформу для діалогу роботодавців зі студентською молоддю з питань професійного розвитку молодих спеціалістів та їхнього працевлаштування. Це й виїзні заняття на виробництві, і філії кафедр на підприємствах, і налагодження взаємозв’язків із провідними аграрними компаніями, і щорічний Ярмарок вакансій ЛНАУ!

У квітні 2018 року в Луганському національному аграрному університеті за підтримки Харківського обласного центру зайнятості було проведено Ярмарок вакансій. Варто відмітити, що коло партнерів університету поступово розширюється. Цього року на заході були представлені понад 350 вакансій від 25 провідних підприємств України, зокрема Читати все ››

Мітки: , ,

Курси ЛНАУ з підготовки до ЗНО в Новойдарі

Завдяки Луганському національному аграрному університету випускники шкіл міста Новойдар та навколишніх районів можуть відвідувати курси з підготовки до успішної здачі ЗНО, які було організовано університетом на базі Комунального Закладу «Новоайдарська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів».

Від 11 грудня 2017 року до 26 квітня 2018 року 28 учнів випускних класів Новоайдарського району Луганської області відвідували ці курси. Навчання проводилося з п’яти предметів шкільної програми, а саме: з української мови та літератури, історії України, математики, біології та англійської мови.

28 квітня 2018 року в урочистій атмосфері слухачі отримали Свідоцтва про закінчення курсів. Отже, запрошуємо випускників продовжити своє навчання в найпотужнішому закладі Сходу України, приєднуйтесь до дружньої родини ЛНАУ!

З наступного ж року закликаємо учнів шкіл зробити необхідний крок у напрямку до вищої освіти та пройти курси з підготовки до ЗНО Луганського національного аграрного університету!

Мітки: ,

ЛНАУ у скорботі. 10 травня 2018 року пішла з життя молода, красива, позитивна людина – Ночовна Олена Миколаївна. Вона була однією з тих, із кого почалася історія переміщення університету та багатьох із нас. Завжди усміхнена, завжди уважна, завжди рада допомогти та дати слушні поради такою вона залишиться в пам’яті та серці її колег, рідних, знайомих. Надзвичайно світла й привітна, з великим серцем, чистою душею та гострим розумом.

Олена Миколаївна була неперевершеним викладачем, бо виховувала не тільки справжніх патріотів, а особистим прикладом вчила цінувати та любити кожну мить життя! На жаль, їй було відведено так мало років! На жаль, останні місяці вона провела в боротьбі з важкою хворобою! На жаль, надії на її одужання не справдилися й в аудиторіях більше не почуємо її голос, сповнений теплотою, повагою та любов’ю.

З глибокою пошаною, з невимовним сумом у вічну пам’ять ЛНАУ – Ночовна Олена Миколаївна.

Мітки:

«Професійна палітра»

У квітні 2018 року Луганський національний аграрний університет взяв активну участь у профорієнтаційному заході для учнів 7-11 класів – «Професійна палітра», що відбувся у м. Сєвєродонецьк Луганської області. Його організатором був Луганський обласний центр зайнятості за підтримки Департаменту освіти та науки Луганської обласної державної адміністрації.

Представники ЛНАУ, Станіслав Георгійович Радов (декан будівельного факультету, канд. техн. наук, доц.), Сергій Вікторович Чугаєв (декан агрономічного факультету, канд. с.-г. наук), Катерина Сергіївна Березенко (декан факультету харчових технологій), Ганна Сергіївна Поповиченко (заступник відповідального секретаря приймальної комісії, доцент кафедри обліку і аудиту, канд. екон. наук, доц.), зустрілися з потенційними абітурієнтами та їх батьками, щоб ознайомити з переліком спеціальностей, за якими здійснюється освітня підготовка в нашому університеті, розказати про умови вступу, презентувати навчальні, наукові та соціальні досягнення.

Читати все ››

Мітки:

ЛНАУ: подальший розвиток!

Приголомшлива звістка про реорганізацію Луганського національного аграрного університету обернулась, кінець кінцем, на перспективний напрям розвитку.

Нещодавно студентсько-викладацьку спільноту ЛНАУ збурила новина про віднесення університету до групи переміщених освітніх закладів, що не розвиваються та потребують реорганізаційних змін. Під час зустрічей керівництва нашого ВНЗ – в. о. ректора Брагінця М. В. (д-р. техн.. наук, проф.), проректора Овчаренка О. А. (канд. техн. наук, доц.) – з представниками міністерства з’ясувалося, що єдиною претензією до університету є замала представленість нашої діяльності на теренах Луганської області. Хоча, перемістившись до Харкова та тільки-но поновивши повноцінний навчально-виховний процес, адміністрацією університету було вжито заходів щодо проведення освітнього процесу в межах Луганською області, на базі ВП «Старобільський технікум ЛНАУ» у с. Веселе Старобільського району. Проте для обласної адміністрації ця ініціатива виявилася недостатньою.

У квітні відбулася зустріч представників ЛНАУ з керівництвом Луганської ОДА, під час якої було досягнуто ряд вигідних домовленостей. Серед них рішення про Читати все ››

Міжнародна практика, спростовуючи міфи…

Студенти на практиці закордоном – давно не є новиною для освітнього процесу в Україні. Зокрема, у Луганському національному аграрному університеті кількість охочих скористатися такою можливістю зростає в геометричній прогресії щороку. Хотілося б вірити, що в недалекому майбутньому міжнародна практика буде на одному рівні з навчальною та виробничою практикою для кожного студента. На жаль, поки що далеко не всі випускники ВНЗ можуть поділитися позитивним досвідом з подібної поїздки. Чому? Страх перед невідомістю! Отже, якщо ви вагаєтеся, то вам просто необхідно послухати тих, хто повернувся з міжнародної практики, зміненим, натхненним, щасливим.

25 квітня 2018 року у Луганському національному аграрному університеті відбулася щорічна студентська конференція: «Міжнародні практики – важливий крок до майбутньої успішної кар’єри 2018». Цього року своїми враженнями від практики закордоном із присутніми поділилося 7 студентів.
Читати все ››

Мітки: ,

Вітаємо з перемогою у Конкурсі наукових робіт

Невгамовна жага до інтелектуальних звершень, наукових змагань та позитивних змін у міському просторі, яка властива Харьковському Олександру та Розсильному Миколі – студентам 1 курсу магістратури будівельного факультету ЛНАУ, а також значний педагогічний досвід та науковий потенціал Тетяни Григорівни Фесенко (професор кафедри будівництва та архітектури, к.т.н., доц. ) – безмежне джерело наукових перемог Луганського національного аграрного університету.

24 квітня 2018 року у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбувся другий (фінальний) етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності (спеціалізації) «Управління проектами та програмами». Зі своїми доповідями на двох секціях («Управління та адміністрування», «Інформаційні технології») виступило 27 конкурсантів із 13 ВНЗ України.

Науково-дослідна робота – «Моделі формування змісту проектів архітектурно-просторової доступності вокзальних комплексів» – студентів ЛНАУ Харьковського Олександра та Розсильного Миколи (науковий керівник – Фесенко Т. Г.) була представлена на секції «Інформаційні технології» і відзначена ІІ місцем.

Шановні наші переможці, хочеться сказати вам: «Так тримати!», але ж ви й, без зайвих слів, тримаєте студентську науку університету на найвищому рівні! Нехай же ідеї, яким присвячені ваші наукові розвідки, у найближчому майбутньому знайдуть реальне втілення у проектах будівництва чи вдосконалення інфраструктури міст України.

Мітки: ,

Інформація про надання гранту для студентів Луганського національного аграрного університету для сплати навчання

До уваги студентів Луганського національного аграрного університету,  що навчаються на очній та заочній формі навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в нашому ВНЗ. Участь у конкурсі безкоштовна.

Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.
Наразі є два гранти, в залежності від спеціалізаціі навчання. Ознайомитися з завданням та умовами можна за наступними посиланнями:
Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: grant@cybershark.com.ua або grant@deltabank-online.com.ua 
 
З повагою, оргкомітет проекту Scholarship в Україні

Історія історій

«Відкрити минуле людині дозволяє Історія, яку можна розглядати по-різному: як перелік дат і подій, як опис битв і змін династій, або ж як еволюцію ідей, почуттів народів, настроїв людства в ту чи іншу епоху. Ідеї ж, як відомо, завжди мають наслідки».

Борисова О. «Релігійний чинник у геополітичних устремліннях еліт України в добу Середньовіччя»

Ми звикли вивчати Історію як події, що відбулися, а Історія – це те, що відбувається з нами зараз. Якщо ж більше уваги приділялося не фактам, а причинам їх виникнення, то, можливо, і багатьох негативних наслідків можна було уникнути. Проте, звісно, на цьому краще знаються вчені-історики, філософи, релігієзнавці, а тим більше, професори-переселенці з Донбасу. Адже, прорахунки ідейної освіти населення Сходу України призвели до подій 2014 року.

У квітні 2018 року Ольга Василівна Борисова та Ігор Анатолійович Козловський Читати все ››

Мітки: ,
Top