Шановні колежанки!

Прийміть найщиріші вітання зі святом 8 Березня!
Нехай Ваші життя будуть наповнені душевним теплом рыдних, друзів та колег радістю, гармонією і затишком!
Наснаги та звершень Вам в усьому!
Зі святом!!!

Запрошуємо всіх охочих приєднатися до відкритої лекції: «Сучасні технології проектування об’єктів будівництва»

Кафедра будівництва, архітектури, геодезії та землеустрою запрошує всіх охочих приєднатися до відкритої лекції: «Сучасні технології проектування об’єктів будівництва»

Лектор: Левадна Світлана Іванівна – головний інженер проекту ТОВ «ПАН ПРОЕКТ» (м. Київ), сертифікований спеціаліст зі створення об’єктів архітектури, а також проведення аудиту енергетичної ефективності будівель, провідний фахівець із впровадження технології будівельного інформаційного моделювання (БІМ).

Дата та час проведення: 10.03.2021 року о 14:50.

Лекція відбудеться у дистанційному форматі за посиланням:

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3a4bed3c2d6f3a4c3c8e72628dfe334def%40thread.tacv2/1614927572796?context=%7b%22Tid%22%3a%220d18dd83-02f1-492e-923a-d2fa5c7cfaa4%22%2c%22Oid%22%3a%22038ebfe3-a861-4046-ad57-582c8016d6d0%22%7d

 

 

 

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДО МАГІСТРАТУРИ!

Розпочинається набір до груп інтенсивної підготовки для складання ЗНО з англійської мови для вступу до магістратури.

Запрошуються здобувачі 4 курсів усіх спеціальностей.

 

Для чого це мені?

  • Підвищення шансів на успішний вступ до магістратури
  • Підвищення конкурентоспроможності на ринку праці
  • Можливість участі у грантових проєктах іноземних інвесторів
  • Отримання сертифікату за умови успішного опанування курсу

 

Початок занять з 15 березня 2021 р.

Запис на курс здійснюватиметься до 12 березня 2021 р.

Кількість студентів у групі– 10-15 осіб.

Кількість груп не обмежено.

Тривалість курсу – 90 годин, 2,5 місяці.

Вартість курсу навчання – 2200 грн.

Заняття будуть проходити орієнтовно 2 дні на тиждень, онлайн з використанням платформи MS Teams.

Викладач курсу – Лугова Тетяна Миколаївна (тел. +380664273983), кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри загальноосвітньої підготовки. Звертатися за телефоном з 9-00 до 18-00 год.

Пройти опитування та залишити контактну інформацію для зв’язку з Вами можна за посиланням:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=g90YDfECLkmSOtL6XHz6pBjVK0Ek-kJEs6XDDakiTYtUQTFOQjJQQ1BMWjY3SjJTOEFQVFRJRUw1Vy4u

 

ШАНОВНІ ЗДОБУВАЧІ ТА ВИКЛАДАЧІ УНІВЕРСИТЕТУ!

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні щодо рівня обізнаності з питань академічної доброчесності!

Анкета для здобувачів вищої освіти Університету за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScGfXRkP8fG0JYzcXLaFFm3fDGkAfOqvWXmsVnArTwEGkim_Q/viewform?usp=sf_link

Анкета для науково-педагогічних працівників Університету за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeu85MgX9K9APsSJA3efadjhpOhQUoejs2SgtevtLJqDVaPNA/viewform?usp=sf_link

Опитування проводиться АНОНІМНО, тому ми розраховуємо на Вашу активність та відвертість.

Опитування проводитиметься до 15 березня 2021 року.

Детальніше з інформацією щодо щодо політики і стандартів академічної доброчесності в нашому університеті можна ознайомитися на сторінці офіційного сайту Університету за посиланням: http://lnau.in.ua/izw0

 

Шановна спільнота – здобувачі, викладачі, працівники Університету, роботодавці та студентське самоврядування!

Запрошуємо всіх небайдужих до змін на краще у програмах підготовки фахівців в Луганському національному аграрному університеті – взяти участь у громадському обговоренні освітніх програм, яке відбудеться з 03.03.2021 року по 02.04.2021 року. Обговорення будуть проходити у різноманітних формах (круглі столи, зустрічі, опитування, засідання кафедр тощо).

Проєкти освітніх програм будуть доступні з 02.03.2021 року на сайті Луганського національного аграрного університету за посиланням

http://lnau.in.ua/gyz3

Зауваження та пропозиції приймаються за електронною адресою сектора забезпечення якості вищої освіти центра якості, професійної адаптації та консалтингу license.sector@lgnau.edu.ua.

 

 

Подорожуй Україною

Якщо запитати у вас: «Про що ви мрієте найбільше?», то переважна більшість скаже про подорожі. Мандри дійсно мають бути в топі бажань, адже ніщо не дає нам настільки корисного ефекту – психологічне розвантаження, заряд позитиву на тривалий час, просвітництво в легкій, цікавій, невимушеній формі. Проте, для багатьох нові місця залишаються тільки в мріях, бо чомусь у нашій уяві цікавий вояж має бути лише за кордоном. Однак, як виявляється, дива поряд, варто лише розплющити очі. На території України існує безліч місць, які змусять вас затамувати подих.

Центр патріотичного та культурно-естетичного розвитку започатковує патріотично-просвітницьку рубрику: «Подорожуй Україною», щоб показати вам найкращі туристичні маршрути нашої країни, пам’ятки, які варто побачити кожному.

Перша зупинка – біосферний заповідник «Асканія-Нова» імені Ф. Е. Фальц-Фейна Національної академії аграрних наук України.  Місце було обрано невипадково: саме в лютому цього року відзначаємо 100 років із дня заснування цього рукотворного дива. Але, звісно, не тільки ювілеєм привабила нас ця місцевість!

Хочеш дізнатися більше!? ->>> ЗАХОДЬ ЗА АКТИВНИМ ПОСИЛАННЯМ!

150-річчя з дня народження Лесі Українки

У Луганському національному аграрному університеті відбувся захід, приурочений до 150-річчя з дня народження Лесі Українки, – «Лесині читання». Здобувачі освіти, співробітники читали улюблені поезії цієї видатної особистості, виконували пісні з драми-феєрії «Лісова пісня» та знов-знов розкривали не відомі й досі грані її величного таланту.  

Усі охочі можуть зануритися в неймовірну атмосферу сили духу та таланту Лесі Українки, переглянувши запис цього заходу за посиланням:  

https://lgnau-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/s_tsviatkova_lgnau_edu_ua/EWBJlvSsOalPrJ6mOTESSHkBVqPg1LM8zvrnyAYJGuABTA?e=JAIXJg

Також, закликаємо долучитися до міжнародного онлайн-флешмобу #GlobalLesyaUkrainka2021, мета якого вшанувати Велику Українку, показавши пам’ятні місця її перебування в різних куточках світу. 

Для цього потрібно: 

  •  зробити фото, селфі або записати відео (читання твору письменниці українською чи іноземною) на фоні пам’ятника, барельєфу, муралу, меморіальної дошки Лесі Українки, на площі, вулиці, біля установ і підприємств, названих на її честь, що знаходяться у вашій місцевості; 
  •  опублікувати його на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, обов’язково вказавши хештег #GlobalLesyaUkrainka2021, країну та місто, де було воно зроблено. 

Вивчаймо нашу історію, пишаймося українцями, станьмо гідними нащадками Великих! 

Шановна спільнота!

18 лютого 2021 року у Луганському національному аграрному університеті відбулося чергове засідання Ради з якості вищої освіти у змішаному форматі. Засідання Ради відбулося під керівництвом Голови Ради з якості вищої освіти, в.о. ректора ‒ Ростислава Подольського та заступника голови Ради, першого проректора ‒ Лілії Мартинець за участі членів Ради.

Під час засідання Ради було використано сучасне комп’ютерне та комунікаційне обладнання, що було придбано для Університету за сприянням

(Проєкт USAID).

З доповідями на тему «Створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах фахової передвищої освіти» виступили: Олена Воронцова, в.о. директора відокремленого структурного підрозділу «Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету», Геннадій Гонтар, заступник директора з навчальної роботи відокремленого структурного підрозділу «Донецький фаховий коледж Луганського національного аграрного університету» та Олена Рогозян, заступник директора з навчальної роботи, відокремленого структурного підрозділу «Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету». Під час обговорення доповідей йшлося про важливість надання можливості студентам коледжів обирати вибіркові дисципліни, важливість та особливості професійного розвитку викладачів, залученість до обговорення освітніх програм зацікавлених сторін освітнього процесу (здобувачів вищої освіти, випускників, роботодавців, академічної спільноти). Співробітники Університету поділилися досвідом підготовки до акредитації освітніх програм, що для фахових коледжів Університету буде актуальним на подальше. У підсумку заступник Голови ради з якості освіти Лілія Мартинець рекомендувала включити до складу Рад з якості освіти у фахових коледжах науково-педагогічних працівників Університету, запрошувати на засідання Рад адміністративно-управлінський склад Університету.
 
Дмитро Сопов, в.о. декана факультету агрономії та будівництва й Олексій Овчаренко, в.о. завідувача кафедри будівництва, архітектури, геодезії та землеустрою презентували оновлене «Положення про освітню програму у Луганському національному аграрному університеті». При обговоренні Положення було наголошено на моніторингу та періодичному перегляді освітніх програм.
 
Максим Казаков, завідувач навчальним відділом, представив на затвердження перелік вибіркових навчальних дисциплін здобувачів вищої освіти, під час обговорення виникла жвава дискусія щодо доцільності тих чи інших курсів. Ірина Кирпичова, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи зазначила, що вибіркові дисципліни мають розвивати soft skills (соціальні навички) у здобувачів вищої освіти. У підсумку було винесено на голосування перелік вибіркових дисциплін.
 
Зацікавленість учасників засідання викликала доповідь Олександра Черв’яка, в.о. директора відокремленого структурного підрозділу «Луганський державний обласний навчальний центр підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів АПК Луганського національного аграрного університету» на тему «Сертифікатні освітні програми та програми minor: досвід, цінність, перспективи». Після обговорення доповіді було вирішено оновити існуюче «Положення про сертифікаційні освітні програми ЛНАУ» з урахуванням передового досвіду та додати типову структуру сертифікатних програм. Усі дійшли згоди щодо важливості розвитку надання Університетом додаткових освітніх платних послуг, зокрема через організацію актуальних сертифікованих курсів для різних груп населення.
 
Заслухавши доповідь Олексія Овчаренка про «Актуальне: робоча програма навчальної дисципліни та силабус», було прийнято оновлене Положення про робочу програму навчальної дисципліни та форма силабусу.
 
У питанні «Різне» Рада з якості ухвалила рішення клопотати перед Вченою радою Університету щодо рекомендації до друку колективної монографії «Біоенергетичні фактори підвищення якості паливних брикетів гнучкими та безпечними технологіями» (авторський колектив: С. Полянський, В. Д’яконов, Є. Криштоп, І. Бузіна, А. Бубнікович, О. Дьяконов, Д. Сопов, В. Богомолова, В. Пиріжок, В. Борисова, Н. Скнипа, С. Халін). Рада з якості вищої освіти підтримала ініціативи проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Ірини Кирпичової та в.о. декана факультету ветеринарної медицини, біологічних і харчових технологій Людмили Пархоменко щодо оновлення складу Ради.
Наприкінці члени Ради з якості вищої освіти обговорили проходження викладачами кафедр Університету курсу «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах» – результату співпраці експертів з України та Німеччини, викладачів і співробітників ГО «Вище», Саксонського центру викладання та навчання у вищій школі (HDS) (Німеччина) і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, визначили переваги, цікаві сторони та значимість якості викладання як ключового елементу якості освіти.
 
На завершення засідання виступив голова Ради з якості вищої освіти Ростислав Подольський, який підкреслив пріоритетність діяльності, спрямованої на підвищення внутрішньої системи забезпечення якості освіти в Університеті та коледжах. Голова Ради підкреслив, що 2021 рік є роком Якості освіти та освітньої діяльності. Ростислав Подольський наголосив на важливості розбудови на базі Університету та його коледжів сучасного конкурентоспроможного освітнього середовища, інтегрованого у громади Донецької і Луганської областей. Голова Ради окреслив перспективи розбудови на базі Університету регіонального освітнього агропромислового комплексу.
Члени Ради з якості вищої освіти відмітили високу продуктивність і значимість питань, які були розглянуті на засіданні.

Шановні колеги!

20 березня 2021 р. запрошуємо Вас взяти участь у семінарі та практичному майстер-класі з діагностичного пошуку у щоденній практиці лікаря ветеринарної медицини.
Будуть розлянуті цікаві та актуальні проблеми візуальної та лабораторної діагностики.
Летори:
  • Голубєв Олександр Володимирович – головний лікар клініко-діагностичного центру ДДАЕУ
  • Римський Владислав Вікторович – лікар-кардиолог клініко-діагностичного центру ДДАЕУ
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/F9BmXNe5Z5uDooSn6

Герої не вмирають

Пливе кача по Тисині…

20 лютого, починаючи з 2015 року, в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Саме ці дні лютого були найтрагічнішими під час Революції Гідності 2014 року. З 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого – ще 20. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську Незалежність – до Небесної Сотні.

 Герої Небесної Сотні були простими українцями: програмістами, митцями, студентами, вчителями, підприємцями – які прагнули щасливого майбутнього для себе, своїх рідних, нас із вами, своєї країни. Україна заплатила надто високу ціну за звільнення від диктатури та свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи. Пам’ятаймо про це…

Як же мені, синку, не жаль?

Ти на моїм серцю лежав.

https://www.youtube.com/watch?v=gQX0opFvrwU&feature=emb_logo

 

English EN Ukrainian UK