Абітурієнту

По завершенню школи розпочинається один із найважливіших етапів у Вашому житті. Сучасність вимагає висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців, наявність яких може забезпечити лише якісна освіта.

Луганський національний аграрний університет – один з найстаріших навчальних закладів України (рік заснування – 1921). Університет має давні традиції у сфері підготовки фахівців для аграрної галузі. Це вищий навчальний заклад IV(найвищого) рівня акредитації державної форми власності.


Правила прийому абітурієнтів у 2019-му році

Строки прийому документів до Луганського НАУ 2019-му році

Випускники шкіл та ліцеїв обов’язково повинні мати сертифікати ЗНО з української мови та літератури та два сертифікати з переліку, наведеному в таблиці.

Вага предметів сертифікатів ЗНО складає 0,3. Вага атестату про повну загальну освіту – 0,1.

Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або зарахування на навчання поза конкурсом – 100, слухачі підготовчих курсів університету отримують додатково до результатів свого ЗНО плюс 10 балів.

Вступ на базі диплому молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра здійснюється за результатами складання фахових іспитів.

У абітурієнтів Луганської та Донецької областей є унікальна можливість вступу до нашого університету без сертифікатів ЗНО та без документів державного зразка про загальну середню освіту, через освітній центр «Донбас-Україна», за результатами вступних випробувань (тел: +380956443821).

Для абітурієнтів Луганської та Донецької областей є можливість навчання (за умови формування групи):

  • на базі Відокремленого підрозділу «Старобільський технікум ЛНАУ» (+380957021209);
  • на базі Відокремленого підрозділу «Слов’янський технікум ЛНАУ» (+380501817288).

 

Ліцензований обсяг по спеціальностях і освітньо-кваліфікаційних рівнях

 

ПЕРЕЛІК
конкурсних предметів, для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра ветеринарного спрямування) на відкриті та закриті (фіксовані) конкурсні пропозиції на основі ПЗСО

Перший конкурсний предмет для усіх спеціальностей та галузей знань – українська мова та література.

Завантажити перелік спеціальностей і ціни в мобільний пристрій

За більш детальною інформацією звертайтеся за номерами:

+38 (066) 195-87-47;
+38 (095) 702-12-09;
+38 (050) 181-72-88.

Програма вступних випробувань


Подання заяв в електронній формі