Абітурієнту

По завершенню школи розпочинається один із найважливіших етапів у Вашому житті. Сучасність вимагає висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців, наявність яких може забезпечити лише якісна освіта.

Луганський національний аграрний університет – один з найстаріших навчальних закладів України (рік заснування – 1921). Університет має давні традиції у сфері підготовки фахівців для аграрної галузі. Це вищий навчальний заклад IV(найвищого) рівня акредитації державної форми власності.


Правила прийому абітурієнтів у 2019-му році

Строки прийому документів до Луганського НАУ 2019-му році

Випускники шкіл та ліцеїв обов’язково повинні мати сертифікати ЗНО з української мови та літератури та два сертифікати з переліку, наведеному в таблиці.

Вага предметів сертифікатів ЗНО складає 0,3. Вага атестату про повну загальну освіту – 0,1.

Мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі або зарахування на навчання поза конкурсом – 100, слухачі підготовчих курсів університету отримують додатково до результатів свого ЗНО плюс 10 балів.

Вступ на базі диплому молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра здійснюється за результатами складання фахових іспитів.

У абітурієнтів Луганської та Донецької областей є унікальна можливість вступу до нашого університету без сертифікатів ЗНО та без документів державного зразка про загальну середню освіту, через освітній центр «Донбас-Україна», за результатами вступних випробувань (тел: +38 099 98 68 912).

Для абітурієнтів Луганської та Донецької областей є можливість навчання (за умови формування групи):

  • на базі Відокремленого підрозділу «Старобільський технікум ЛНАУ» (+380957021209);
  • на базі Відокремленого підрозділу «Слов’янський технікум ЛНАУ» (+380501817288).

 

Ліцензований обсяг за спеціальностями та освітнімі ступенями

Програма вступних випробувань


Особливості умов прийому для учасників АТО

Інформація випускникам шкіл з окупованих територій
–>

Подання заяв в електронній формі