USAID

Нарада з фахівцями Міністерства освіти і науки України та представниками USAID

10 жовтня 2019 р. виконуючий обов'язки ректора ЛНАУ Ростислав Подольський взяв участь у нараді з фахівцями Міністерства освіти і науки України, представниками USAID.

Метою наради стало втілення проекту з економічної підтримки діяльності ERA (Economic Resilience Activity) на базі Луганський національний аграрний університет. Даний проект передбачає оновлення інфраструктури, розвитку дуальної освіти та напрацювання плану, який допоможе підтримувати результати проекту після його завершення.

Попередньо ЛНАУ пройшов відбір серед переміщених закладів вищої освіти, оцінюючи наявну матеріально-технічну базу та потенціал розвитку. Зокрема, до ЛНАУ планують закупити нові меблі, комп'ютерне та лабораторне обладнання для покращення навчального процесу. Крім того, сільськогосподарський університет США допоможе Університету у розробці стратегічного плану розвитку, до якого увійдуть ключові напрями розвитку співпраці з бізнес-партнерами, нових наукових досліджень.
Підписання меморандуму з US Agency for International Development, проект «Економічна підтримка Східної України»
Луганський національний аграрний університет розширює кордони співпраці! Зокрема, Луганським національним аграрним університетом був підписаний меморандум з  US Agency for International Development проект «Економічна підтримка Східної України».

Завдяки даної співпраці планується закріпити Луганський національний аграрний університет до декількох американський провідних університетів, які будуть виступати у ролі «наставників» для нашої Alma Mater. Американські університету допоможуть ЛНАУ в оновленні освітніх програм університету, проведуть ряд лекцій, тренінгів та семінарів, зможуть надати цікаві та креативні поради щодо роботи із студентами для створення інтерактивних форм проведення навчання в університеті, а у свою чергу викладачі матимуть змогу пройти курс підвищення кваліфікації у закордонних провідних університетах світу.

У рамках співпраці в університеті отримати нову, найсучаснішу матеріально-технічну базу та оновити інфраструктуру університету. Враховуючи той факт, що університет вже з вересня 2019 року буде проводити освітню діяльність у Луганській та Донецькій областях, буде проведено ряд ремонтних робіт для створення комфортних умов роботи для співробітників та навчання для студентів.

Проект дозволить вдосконалити напрацьовані результати роботи університету та запропонувати нові інструменти щодо співпраці зі стейкхолдерами профільної галузі та бізнес-партнерами.