USAID

Луганський національний аграрний університет розширює кордони співпраці! Зокрема, Луганським національним аграрним університетом був підписаний меморандум з  US Agency for International Development проект «Економічна підтримка Східної України».

Завдяки даної співпраці планується закріпити Луганський національний аграрний університет до декількох американський провідних університетів, які будуть виступати у ролі «наставників» для нашої Alma Mater. Американські університету допоможуть ЛНАУ в оновленні освітніх програм університету, проведуть ряд лекцій, тренінгів та семінарів, зможуть надати цікаві та креативні поради щодо роботи із студентами для створення інтерактивних форм проведення навчання в університеті, а у свою чергу викладачі матимуть змогу пройти курс підвищення кваліфікації у закордонних провідних університетах світу.

У рамках співпраці в університеті отримати нову, найсучаснішу матеріально-технічну базу та оновити інфраструктуру університету. Враховуючи той факт, що університет вже з вересня 2019 року буде проводити освітню діяльність у Луганській та Донецькій областях, буде проведено ряд ремонтних робіт для створення комфортних умов роботи для співробітників та навчання для студентів.

Проект дозволить вдосконалити напрацьовані результати роботи університету та запропонувати нові інструменти щодо співпраці зі стейкхолдерами профільної галузі та бізнес-партнерами.