Відділ по роботі з іноземними громадянами

Контакти:

Сергієнко Сергій Сергійович – Начальник відділу по роботі з іноземними громадянами

Юркова Софія Миколаївна – Секретар відділу

http://dofs.lnau.in.ua/

international.dep@lgnau.edu.ua

+38(066) 985-17-31

+38(095) 877-68-65

До уваги студентів Луганського національного аграрного університету!

Студенти Луганського національного аграрного університету мають можливість пройти практики та стажування строком від 3 до 18 місяців в сільськогосподарських підприємствах США, Канади, Австралії, Нової Зеландії та країн Західної Європи: Данія, Фінляндія, Нідерланди, Польща, Швеція, Швейцарія.

Напрями стажувань:

  • Рослинництво,
  • Тваринництво,
  • Виноробство,
  • Механізація,
  • Будівництво с/г споруд,
  • Гольф клуби та ландшафтний дизайн,
  • Насінництво.

Інформація щодо проходження виробничої практики студентами ЛНАУ, громадянами України, за кордоном (документ для завантаження)

 

 

Для отримання детальної інформації з умов участі у програмах закордонних практик та стажувань звертайтеся до деканату по роботі з іноземними студентами ЛНАУ за адресою: Харківська область, с. Докучаєвське, вул. Учбове містечко ХНАУ, 3 корпус, 3 поверх, каб. 321, +38(066) 985-17-31.

 

26 мая 2017 года Президент Туркменистана Гурбангулы Бердымухамедов подписал постановление об утверждении порядка признания документов о высшем и среднем профессиональном образовании, выданных в зарубежных государствах. Об этом сообщает Государственное информационное агентство Туркменистана (TDH) – Туркменистан сегодня.

Министерству образования предписано обеспечить признание соответствующих документов согласно утвержденному Порядку.

В конце марта 2017 года президент Гурбангулы Бердымухамедов поручил министру образования проработать вопросы по признанию заочных зарубежных дипломов.

Как заявил тогда глава государства, Туркменистан испытывает недостаток квалифицированных кадров в то время, как создаются новые производственные мощности.

Вопросы подготовки квалифицированных кадров и признания в стране дипломов иностранных учебных заведений являются в Туркменистане одними из самых актуальных. В этом году школы заканчивают более 85 тыс. туркменских выпускников, а местные вузы смогут принять лишь около 10 тысяч человек. Остальным выпускникам, желающим получить высшее образование, необходимо ехать за знаниями за рубеж. Самыми популярными среди туркменских абитуриентов являются вузы Украины.

Университет искренне поздравляет всех ребят – специалистов, получивших образование в разные годы по аккредитованным направлениям и специальностям, желаем успехов в учёбе студентам, которые обучаются сегодня, и ждем абитуриентов завтра.

Желаем всем крепкого здоровья и правильных планов на будущее!


Про робочий візит консула Посольства Туркменістану в Україні та аташе Посольства
Створення міжнародного іміджу ЛНАУ – одна з першочергових задач міжнародної служби університету. Кожен студент-іноземець, що здобуває освіту у нас, кожен студент-українець, що проходить стажування закордоном, кожна зустріч, чи то з представниками посольств, чи то з координаторами міжнародних практик – це значний крок до безмежного світу або, краще сказати, до світу необмежених можливостей!

3 квітня 2018 року Луганський національний аграрний університет із робочим візитом відвідали Гараєв Гуйч Арчайович, консул Посольства Туркменістану в Україні, Беглієв Мейліс Мухаммедович, аташе посольства.

Це було особисте знайомство з адміністрацією, зокрема з в. о. ректора Миколою Володимировичем Брагінцем (проф., д.т.н), та зі співробітниками міжнародної служби університету. До того ж представників посольства цікавили умови навчання та проживання нинішніх студентів ЛНАУ, громадян Туркменістану. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері з надією на подальшу плідну співпрацю, яка відкриває нові горизонти, цікаві можливості та є взаємовигідною.

Адже майже половина (48 %) працездатного населення Туркменістану зайнято в аграрному секторі, а значить, попит на висококваліфікованих фахівців цієї галузі економіки значний. ЛНАУ готує спеціалістів повного циклу сільськогосподарського виробництва від зрощування та виготовлення продукції (агрономи, інженери-механіки, інженери-технологи, лікарі ветеринарної медицини тощо) до збуту (економічні спеціальності). Викладачі університету з гордістю приймають той факт, що їх випускники збагатять сучасними знаннями, інноваційними ідеями та завзяттям молодості не лише аграрний сектор України, а й далеко за її межами прославлятимуть рідний університет!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори