Шановна спільнота!

У вересні 2020 року проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) та Інноваційний холдинг “Сікорскі Челендж” підписали грантову угоду “Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей”. Луганський національний університет прийняв активну участь в проєкті.

14-15 червня в м. Старобільськ пройшов конкурс стартап проєктів та відбувся урочистий випуск стартап школи.

Тренери Інноваційного холдингу протягом 9 місяців надавали нові знання та всебічний супровід слухачам стартап школи, наповнювали новими знаннями і навичками, які в майбутньому допоможуть їм монетизувати свої інноваційні ідеї та сприятимуть незалежній підприємницькій діяльності, що орієнтована на розроблення і виведення на ринок власного продукту.

Кожен з учасників стартап школи мав нагоду презентувати свої найкреативніші та найсміливіші ідеї для того, щоб у подальшому почати їх втілювати у життя.

На конкурсі було представлено 6 проєктів. Всього у м. Старобільськ за цією програмою взяли участь у тренінгах понад 30 слухачів, та 16 викладачів.

Під час заходу було підписано меморандум про співпрацю з Старобільською районною радою, основною метою якого є створення інноваційного кластеру та розвиток інноваційного середовища, що сприяє створенню у м. Старобільськ якомога більшої кількості інноваційних мікро- та малих підприємств, які базуються на стартап ідеях та науково-технічних розробках. Також ключовим моментом є розв’язання проблем міста завдяки залученню креативних науковців, інженерів, підприємців, студентів, школярів щодо впровадження нових технологій і послуг.

Окремо висловлюємо подяку за організацію та проведення цього проєкту Старобільській районній раді в особі Решетняка Романа Івановича, в.о. директора ВСП «Старобільський коледж ЛНАУ» Жмуренко Надії Володимирівні та в.о. директора ВП «Луганський державний обласний навчальний центр підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів АПК ЛНАУ» Черв’яку Олександру Васильовичу.

Раді були бачити представника та автора громадського інтернет проєкту «Старобільськ – музей під відкритим небом» Олександра Лук’яненко, який представив результати творчої діяльності, а саме Старобільська туристичного, з готовністю до подальшої співпраці!

Бажаємо всім учасникам творчих здобутків, плідної праці та нових звершень!

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого Інноваційному холдингу Sikorsky Challenge  в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Інноваційного холдингу «Сікорскі Челендж» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори