Кафедра економіки підприємства, маркетингу та економічної теорії запрошує всіх охочих долучитися до відкритої лекції к.е.н. Балдика Дениса

Дисципліна: “Історія економіки та економічної думки”

Тема леції: “Формування засад ринкового господарства в Україні”

Відкритий мікрофон «Зворотній зв’язок»

Сьогодні відбувся дискусійний відкритий мікрофон «Зворотній зв'язок», на якому здобувачі освіти мали змогу поставити запитання керівництву університету. Захід виявився доволі корисним: отримано відповіді на безліч актуальних питань. Дякуємо за Вашу активність та зацікавленість! Якщо в когось лишилися питання, звертайтеся до студентського самоврядування: вони організують необхідні зустрічі.
Такий захід став гарною традицією університету, що забезпечує реалізацію принципу студентоценторованого навчання, і надалі поширюється. Було ухвалено рішення проводити додаткові тематичні сесії з питань, які вимагають більш ґрунтовних, комплексних відповідей.
Отже, ефективна університетська комунікація – це можливо! Чекайте на наступні зустрічі, ініціюйте їх!

Захід можна переглянути за посиланням:
https://youtu.be/1TeqAPnP-JY

Дискусійний відкритий мікрофон “Зворотній зв`язок”

20 листопада 2020 року, з 11:00 до 12:00 у Мicrosoft Teams, в команді “Культурно-просвітницькі заходи” буде проходити Дискусійний відкритий мікрофон “Зворотній зв`язок”, де відбудеться широке публічне обговорення актуальних, проблемних питань серед учасників освітнього процесу. Адміністрація закладу вищої освіти та керівники структурних підрозділів, даватимуть відповіді на ряд питань, які цікавлять здобувачів

Агрокебети Competition. Конкурс проєктів з призовим фондом до 100 000 грн та можливістю комерційної реалізації обраних проєктів

Агрокебети Competition – це щорічний конкурс проєктів серед студентів програми Агрокебети, основною метою якого є пошук перспективних ідей для агробізнесу та їх подальша реалізація за сприяння партнерів програми. Це чудовий шанс для учасників проявити свої лідерські та організаційні здібності, навчитися працювати в командах, оформлювати бізнес-плани та правильно презентувати свої ідеї. Крім того, цього року в конкурсу є призовий фонд до 100 000 грн та можливість комерційної реалізації обраних проєктів разом з компаніями-партнерами програми Агрокебети. Для фокусних напрямків ми маємо партнерів програми, які зможуть поділитися необхідною інформацією, експертно оцінити проєкти та допомогти в їх практичній реалізації. Але ми не хочемо обмежувати вас у виборі тематики, тому якщо у вас є дійсно цікаві пропозиції для інших сфер агробізнесу – подавайте їх без вагань.

Що ми шукаємо для агробізнесу:

Нові бізнес-моделі та бізнес-ідеї

Інновації для працюючих бізнесів

Проривні розробки та перспективні технології

Маленькі покращення, які можуть приносити великі результати

Рішення для підвищення ефективності існуючих процесів та технологій

Актуальні напрямки для розробки проєктів:

Вирощування та переробка бобових

Рішення для багаторічних насаджень

Енергетичні культури та їх застосування

Підвищення ефективності у рослинництві

Інновації у сфері ефективного захисту рослин

Бізнес з нішевими сільськогосподарськими культурами

Підвищення ефективності у тваринництві (молочне скотарство, птахівництво, свинарство тощо)

Хто може брати участь у Агрокебети Competition? На конкурс можуть подаватися проєкти, до команди розробників яких входять мінімум двоє студентів програми “Агрокебети”. Максимальний розмір команди – 5 осіб.

Критерії оцінки проєктів:

Можливість практичної реалізації

Можливість оцінки економічної ефективності

Пропрацьованість та реалістичність бізнес-плану

Глибина опрацювання ідеї, її обґрунтування та презентація

Розуміння порядку наступних дій для реалізації проекту (Roadmap)

Правильність оцінки ринку, на який орієнтовано проект, та ситуації на ньому

Свіжість / Оригінальність / Новизна / Практична цінність

Як подати проєкт? Для будь-якого проєкту потрібно дві основні речі – ідея та команда, тому зараз сконцентруйтеся на цьому завданні та шукайте натхнення! 16 листопада 2020 р. на даному сайті проєкту “Агрокебети” (https://agrokebety.com) ми опублікуємо шаблон презентації, на основі якого вам потрібно буде представляти свій проєкт. 30 листопада 2020 р. ми відкриємо онлайн-реєстрацію проєктів, яка триватиме до 6 грудня 2020 р.

А далі все залежить лише від журі та якості ваших проєктів! 🙂

Дорогі друзі – студенти! Прийміть щирі вітання з Міжнародним Днем студента!

Студентство – воістину найкращий період життя. Бажаємо вам відчути всі його переваги. Нехай навчання дається легко, іспити складаються швидко, а вільного часу буде більше. Бажаємо вам направляти весь ентузіазм в потрібне русло. Поки життя надає вам всі можливості, беріть від нього все. Нехай роки, що пролітають так швидко, залишать у вашій пам'яті радісні і позитивні враження!

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА «СУЧАСНИЙ МАРКЕТИНГ»: ВІД ПЛАНУ ДО УСПІХУ!

10 листопада 2020 року відбулося засідання наукового гуртка: «Сучасний маркетинг» (керівник –старший викладач кафедри економіки підприємства, маркетингу та економічної теорії Вікторія Олександрівна Мінакова).

Під час засідання із числа активних і вмотивованих до наукової діяльності студентів було сформовано склад гуртка, обрано старосту (Баранов Данііл, 4 курс, група МК7) та секретаря (Куценко Ксенія, 4 курс, група МК71). Запланована участь студентів та аспірантів, і вже сформована група учасників, у щорічній науковій конференції «Актуальні проблеми та наукові звершення молоді на початку третього тисячоліття», яка відбудеться у листопаді 2020 року. Крім того ознайомилися з планом роботи гуртка та визначилися з тематикою наступних заходів: напрямки розвитку брендів та кастомізація продукту (за матеріалами креативного агенства Fedoriv), психологія вірусного маркетингу, фішинг – маніпуляція вибором, нейромаркетинг та інші.

На засіданні гуртка була присутня Світлана Миколаївна Лимаренко, відповідальна з впровадження дуальної освіти на факультеті, отже, були порушенні питання щодо дуальної освіти, її можливостей та перспектив. Усі зацікавленні отримали детальну інформацію щодо цієї форми освіти та зразки необхідних документів.

Як бачимо, план роботи наукового гуртка «Сучасний маркетинг» доволі насичений, чекаємо на вагомі результати!

Кафедра будівництва, архітектури, геодезії та землеустрою запрошує всіх охочих долучитися до відкритої лекції доктора технічних наук, професор Валерія Гукова.

 

📌 Дисципліна: “Планування міст і транспорт”
📌 Тема леції: “Сучасні планувальні і транспортні проблеми міст”

📌Час проведення: 20.11.2020 (п'ятниця), 11:50 (3 пара)

Підключення до лекції за посиланням: https://teams.microsoft.com/…/19%3a6b4b6749f…/1605122625172…

15-й відкритий конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA»

11 листопада 2020 року Фонд Віктора Пінчука розпочав черговий 15-й відкритий конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA» – найбільшої приватної загальнонаціональної програми з підтримки талановитої молоді в Україні. Це шанс для проактивної молоді отримати можливості для свого розвитку та допомогти Україні на шляху її розквіту.

– До участі у конкурсі запрошуються студенти українських ЗВО – університетів, академій та інститутів будь-якої форми власності, 3 – 6 курсів денної форми навчання (бакалаврат та магістратура), громадяни України, віком до 35 років включно.

– Прийом заявок на участь у конкурсі буде відкрито на сайті програми zavtra.in.ua з 11 листопада до 18 грудня 2020 року.

Необхідні документи, які потрібно завантажити до реєстраційної форми конкурсу:

· Конкурсна робота (студентське дослідження) за науковим напрямом, обсягом не більше 8 друкованих сторінок українською, російською або англійською мовою.

· Відгук на конкурсну роботу від наукового керівника або іншого авторитетного науковця.

· Рекомендаційний лист, що підтверджує соціальну або громадську діяльність конкурсанта.

· Портретне фото високої якості, зроблене протягом останніх 6 місяців.

· За наявності: копії документів, що підтверджують наукову і громадсько-соціальну діяльність.

Ключові вимоги до аплікантів, які будуть відібрані за результатами конкурсного добору:

· активна позиція та досвід у реалізації громадських і соціальних проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;

· оригінальність ідей щодо фахового поля дослідження, які обґрунтовуються у конкурсній роботі (студентському досліджені);

· мотивація до особистісного та професійного росту;

· лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

Звертаємо увагу! У зв’язку із несприятливою епідемічною ситуацією та запровадженням карантину умовами конкурсу 2020\2021 передбачена можливість проведення всіх етапів конкурсу в онлайн або офлайн форматі. Рішення щодо кожного туру буде прийматися в залежності від епідемічного стану. Також було пом’якшені вимоги до надання документів, зокрема рекомендаційний лист можна подавати без підпису рекоменданта.

Більш детальну інформацію про умови конкурсу «Завтра.UA» можна дізнатись на сайті zavtra.in.ua у розділі «Конкурс» за посиланням: https://zavtra.in.ua/competition/umovy-provedennya-konkursu/

Запрошуємо до відкритої лекції доктора фізико-математичних наук, професора Валерія Платкова

Кафедра будівництва, архітектури, геодезії та землеустрою запрошує всіх охочих долучитися до відкритої лекції доктора фізико-математичних наук, професор Валерія Платкова, яка відбудеться 16.11.2020 (понеділок), 14:50 (5 пара).

Відкрита лекція пройде на тему:

«Взаємозамінність, методи і засоби контролю шпонкових і шліцьових з'єднань»

Підключення до лекції за посиланням: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3a64812702dffa4fdb852722d30eeed095%40thread.tacv2/1605122904255?context=%7b%22Tid%22%3a%220d18dd83-02f1-492e-923a-d2fa5c7cfaa4%22%2c%22Oid%22%3a%22038ebfe3-a861-4046-ad57-582c8016d6d0%22%7d