USAID


Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) активно підтримує зусилля українців щодо вдосконалення процесів врядування із залученням до них переважної частини громадян, забезпечення стійкого економічного розвитку на широкій суспільній базі, розбудови громадських організацій, закладів охорони здоров’я, науки й освіти.

Нарада з фахівцями Міністерства освіти і науки України та представниками USAID
10 жовтня 2019 р. виконуючий обов'язки ректора ЛугНАУ Ростислав Подольський взяв участь у нараді з фахівцями Міністерства освіти і науки України, представниками USAID. Метою наради стало втілення проєкту з економічної підтримки діяльності ERA (Economic Resilience Activity) на базі Луганського національного аграрного університету. Цей проєкт передбачає оновлення інфраструктури та розвиток дуальної освіти. Також розробляється план, який допоможе підтримувати результати проєкту після його завершення.

Попередньо ЛугНАУ пройшов відбір серед переміщених закладів вищої освіти на підставі оцінки наявної матеріально-технічної бази й потенціалу розвитку. Зокрема, до ЛугНАУ планують закупити нові меблі, комп'ютерне та лабораторне обладнання для покращення навчального процесу. Крім того, сільськогосподарський університет США допоможе Університету в розробці стратегічного плану розвитку, до якого увійдуть ключові напрями співпраці з бізнес-партнерами, розвиток нових наукових досліджень.

Підписання меморандуму з US Agency for International Development щодо проєкту «Економічна підтримка Східної України»
Луганський національний аграрний університет розширює кордони співпраці! Зокрема, ЛугНАУ підписаний меморандум із USAID щодо проєкту «Економічна підтримка Східної України».

У межах цієї співпраці планується створення консорціуму із декількома провідними американськими університетами, які стануть «наставниками» для нашої Alma Mater. Американські університету допоможуть ЛугНАУ в оновленні освітніх програм, проведуть ряд лекцій, тренінгів і семінарів, нададуть цікаві та креативні поради щодо інтерактивних форм проведення навчання в Університеті. Викладачі ЗВО зможуть пройти курс підвищення кваліфікації у провідних університетах світу.

Завдяки участі у проєкті Університет отримає найсучаснішу матеріально-технічну базу та оновить інфраструктуру. Враховуючи той факт, що ЛугНАУ з вересня 2019 р. здійснює освітню діяльність у Луганській та Донецькій областях, будуть проведені ремонті роботи для створення комфортних умов для співробітників і студентів. Співпраця з USAID дозволить вдосконалити управління Університетом та запровадити нові інструменти для взаємодії зі стейкхолдерами профільної галузі та бізнес-партнерами.

 

 

 

 

Нарада з фахівцями Міністерства освіти і науки України та представниками USAID

10 жовтня 2019 р. виконуючий обов'язки ректора ЛНАУ Ростислав Подольський взяв участь у нараді з фахівцями Міністерства освіти і науки України, представниками USAID.

Метою наради стало втілення проекту з економічної підтримки діяльності ERA (Economic Resilience Activity) на базі Луганський національний аграрний університет. Даний проект передбачає оновлення інфраструктури, розвитку дуальної освіти та напрацювання плану, який допоможе підтримувати результати проекту після його завершення.

Попередньо ЛНАУ пройшов відбір серед переміщених закладів вищої освіти, оцінюючи наявну матеріально-технічну базу та потенціал розвитку. Зокрема, до ЛНАУ планують закупити нові меблі, комп'ютерне та лабораторне обладнання для покращення навчального процесу. Крім того, сільськогосподарський університет США допоможе Університету у розробці стратегічного плану розвитку, до якого увійдуть ключові напрями розвитку співпраці з бізнес-партнерами, нових наукових досліджень.
Підписання меморандуму з US Agency for International Development, проект «Економічна підтримка Східної України»
Луганський національний аграрний університет розширює кордони співпраці! Зокрема, Луганським національним аграрним університетом був підписаний меморандум з  US Agency for International Development проект «Економічна підтримка Східної України».

Завдяки даної співпраці планується закріпити Луганський національний аграрний університет до декількох американських провідних університетів, які будуть виступати у ролі «наставників» для нашої Alma Mater. Американські університети допоможуть ЛНАУ в оновленні освітніх програм університету, проведуть ряд лекцій, тренінгів та семінарів, зможуть надати цікаві та креативні поради щодо роботи із студентами для створення інтерактивних форм проведення навчання в університеті, а у свою чергу викладачі матимуть змогу пройти курс підвищення кваліфікації у закордонних провідних університетах світу.

У рамках співпраці в університеті отримати нову, найсучаснішу матеріально-технічну базу та оновити інфраструктуру університету. Враховуючи той факт, що університет вже з вересня 2019 року буде проводити освітню діяльність у Луганській та Донецькій областях, буде проведено ряд ремонтних робіт для створення комфортних умов роботи для співробітників та навчання для студентів.

Проект дозволить вдосконалити напрацьовані результати роботи університету та запропонувати нові інструменти щодо співпраці зі стейкхолдерами профільної галузі та бізнес-партнерами.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори