Рада з якості освіти

Склад Ради з якості вищої освіти
  1. Подольський Ростислав Юрійович, в.о. ректора Університету, голова Ради
  2. Мартинець Лілія Асхатівна, перший проректор, заступник голови Ради

 

Представники за посадою:

  1. Кирпичова Ірина Валентинівна, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи
  2. Любімов Іван Миколайович, проректор з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи
  3. Мічківський Сергій Миколайович, в.о. декана економічного факультету
  4. Пархоменко Людмила Іванівна, в.о. декана факультету ветеринарної медицини, біологічних і харчових технологій
  5. Поляков Анатолій Миколайович, директор навчально-наукового інституту механізації сільського господарства
  6. Сопов Дмитро Сергійович, в.о. декана факультету агрономії та будівництва
  7. Воронцова Олена Миколаївна, в.о. директора відокремленого структурного підрозділу «Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету»
  8. Жмуренко Надія Володимирівна, в.о. директора відокремленого структурного підрозділу «Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету»
  9. Рибак Анатолій Миколайович, директор відокремленого структурного підрозділу «Донецький фаховий коледж Луганського національного аграрного університету»
  10. Черв’як Олександр Васильович, в.о. директора відокремленого структурного підрозділу «Луганський державний обласний навчальний центр підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів АПК Луганського національного аграрного університету»
  11. Казаков Максим Вікторович, завідувач навчальним відділом
  12. Горбачук Дмитро Васильович, завідувач аспірантури
  13. Різниченко Іван Вікторович, директор Центру сучасних освітніх та інформаційних технологій
  14. Рубан Ганна Сергіївна, методист сектору забезпечення якості вищої освіти Центру якості, професійної адаптації та консалтингу
  15. Клименко Яна Миколаївна, директор Центру якості, професійної адаптації та консалтингу

 

Голови експертних комісій з якості освіти факультетів/ННІ

  1. Івлева Оксана Вікторівна, в.о. завідувача кафедри епізоотології, внутрішніх хвороб тварин і ветеринарно-санітарної експертизи
  2. Волох Вадим Олександрович, завідувач кафедри механізації виробничих процесів у АПК
  3. Прокопенко Олексій Володимирович, доцент кафедри загальноосвітньої підготовки
  4. Рібейро Рамос Олена Олегівна, доцент кафедри економіки підприємства, маркетингу та економічної теорії

 

Експерти з якості освіти

  1. Васюренко Лариса Валентинівна, доцент кафедри обліку, фінансів та інформаційних технологій
  2. Ільїна Інна Василівна, старший викладач кафедри епізоотології, внутрішніх хвороб тварин і ветеринарно-санітарної експертизи
  3. Овчаренко Олексій Анатолійович, в.о. завідувача кафедри будівництва, архітектури, геодезії та землеустрою
  4. Риндяєв Віктор Іванович, в.о. завідувача кафедри ремонту машин, експлуатації енергетичних засобів та охорони праці
  5. Гонтар Геннадій Андрійович, заступник директора з навчальної роботи відокремленого структурного підрозділу «Донецький фаховий коледж Луганського національного аграрного університету»
  6. Назарова Лідія Володимирівна, заступник директора з навчально-методичної роботи відокремленого структурного підрозділу «Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету»
  7. Рогозян Олена Володимирівна, заступник директора з навчальної роботи, відокремленого структурного підрозділу «Старобільський фаховий коледж Луганського національного аграрного університету»

 

Виборні представники від здобувачів освіти:

  1. Веріх Владислава В’ячеславівна, здобувач вищої освіти 2 курсу факультету агрономії та будівництва
  2. Первухіна Анастасія В’ячеславівна, здобувачка вищої освіти 1 курсу факультету ветеринарної медицини, біологічних і харчових технологій
  3. Трушенко Олександр Олександрович, здобувач вищої освіти 2 курсу навчально-наукового інституту механізації сільського господарства
  4. Ісаєнко Антон Ярославович, здобувач вищої освіти 1 курсу економічного факультету (за згодою)

 

Представники від роботодавців:

  1. Літовченко Сергій Володимирович, директор ТОВ «КОРУМ СОРС» (за згодою)
  2. Самойлов Павло Ігоревич, менеджер управління логістикою готової продукції ТОВ «КОРУМ ГРУП» (за згодою)
  3. Сіпаков Дмитро Васильович, директор ПП «СХІДГЕОЛЕНД» (за згодою)
  4. Хорошко Андрій Олегович, перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області (за згодою)
  5. Штиров Юрій Сергійович, керівник селянського (фермерського) господарства «Ніка» (за згодою)

 

Документи
English EN Ukrainian UK
Догори